Eladó ingatlanok 50 millióig (39855 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 855 db
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (86933898)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 145 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, konyha+étkező, n...
4 990 000 HUF
34 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (52178835)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központhoz közeli részen eladó egy 962 m²-es, teljes közművel rendelkező telek, amely ideális vál...
2 500 000 HUF
41 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (57749129)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1849 m2
Szobaszám: 5
Tágas, több mint 200 m²-es családi ház eladó Madaras központi részén – kiváló lehetőség nagycsaládosoknak! Bács-Kiskun vármeg...
33 000 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kosdi lakóövezeti telek hirdetés (68958237)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kosd központjában lévő telekrész, saját bejárattal! A telek osztatlan közös tulajdon, melynek a hátsó része eladó, hasz...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsosberényi termőföld, szántó hirdetés (56275373)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 17113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Borsosberény külterületi, legelő megjelölésű, 10, 10 Ak értékű, a valóságban bokros terület eladó. 1 Ha 7113 nm. A belterület, lakóövezet (vezetékes víz, villany és gáz) 180 méterre van! Borsosberény, Hajnal utca végétől 180 méterre található. G. J.
3 490 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsosberényi termőföld, szántó hirdetés (73658318)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33600 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Borsosberény külterületen, a 2 - es úttól 4 - 500 méterre erdős területen, 3, 36 ha erdős - bokros terület a száraz patak menté...
4 990 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb telek hirdetés (35172782)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: n/a
Szegeden Gyálaréten rendkívül jó adottságokkal telek eladó! Eladásra kínálunk egy telket Szeged Gyálarét nevű település részén,...
16 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi lakóövezeti telek hirdetés (72865753)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1201 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó Pilisen – 1201 m², nyugodt környezetben Pilis csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 1201 m²-es é...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (67738575)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 2592 m2
Szobaszám: 2
**Álomszerű otthonra lelt! Eladó családi ház Baján** Egy eladó vályogból épült családi ház várja új tulajdonosait, mely 1970-be...
27 000 000 HUF
435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (53365334)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház 1384 négyzetméteres telken Sükösdön! Sükösd nyugodt, csendes részén eladó egy 1384 négyzetméteres telke...
13 000 000 HUF
113 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeremlei családi ház hirdetés (56674355)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1468 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy téglaépítésű ingatlant, mely 1 468 m²-es telekterülettel rendelkezik. Az ingatlan sajátossága, a jó elren...
25 500 000 HUF
188 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (17452443)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház:Az 197...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (75974327)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 4
Szeretne a városközponttól percekre lakni, de mégsem szereti a zsúfoltságot? Akkor ez lesz az Ön háza! Környék: Az ingatlan R...
42 900 000 HUF
498 837 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (37446929)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 205 m2
Szobaszám: 4
Eladó valódi családi otthon vagy nyaraló Ráckevén, a Kerekzátony-szigeten! FIGYELEM: a Kerekzátony-sziget kizárólag vízi úton...
41 999 999 HUF
599 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (47444773)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó önálló családi ház Alsónémedi központjában, 365 m2-es telekkel kiváló befektetési lehetőség! A telek beépít...
42 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti hétvégi ház hirdetés (45637832)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Dunaharaszti Tavaknál eladó telek egy könnyűszerkezetű kis házzal! ! Befektetők, horgászok figyelem! Dunaharaszti csendes, z...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (93844594)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: 511 m2
Szobaszám: 1
Ráckeve, vízparti lokáció! ! ! Eladásra kínálunk egy 2023-ban felújított 13 nm-es faházat Ráckevén az Angyali-szigeten, 8 cm-...
17 000 000 HUF
1 307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (88933546)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ráckevén eladó egy 62 négyzetméteres, két szobás, világos, 2. emeleti társasházi lakás, mely a belváros szívében, a Dunához köz...
46 900 000 HUF
756 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (73729971)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkezet)...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (46727227)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában 2 szoba+ nappalis 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes falazattal, fa tetősze...
33 500 000 HUF
485 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal