Eladó ingatlanok 50 millióig (39855 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 855 db
Eladó Gerjeni családi ház hirdetés (93513422)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Tolna vármegyében, Gerjenben, ahol egy 120 négyzetméteres, használt családi ház várja ú...
44 900 000 HUF
345 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai egyéb telek hirdetés (36322483)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: n/a
Telek Eladó Áporkán! Kivitelezőknek 4 telek egymás mellett elérhető áron! (3494 Nm) Egy nyugodt és fejlődő faluban, a főváro...
21 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kajászói egyéb telek hirdetés (55249263)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: n/a
Kajászón, Budapesttől 30 km-re, m7 autópályától 3 km-re, 1050 m2 építési telek eladó. Budapestet-Balatonnal összekötő rövidesen...
22 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (46556148)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Városközpont PRÉMIUM kategóriás, új építésű társasházi lakások LEKÖTHETŐK! Műszaki átadás 2027. Május • Energiatakarékos h...
46 990 000 HUF
1 305 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (73912649)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: n/a
Debrecen Alsójózsán eladó egy 721nm-es építési telek. a telek zsákutcában található, nem közműves. Villany a telek előtt található. Vizet megosztással lehet másik telekről lehet intézni. Legnagyobb beépítés 30%. (Hivatkozási szám: m123995)
32 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ipari telek hirdetés (37985934)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1718 m2
Szobaszám: n/a
Debrecenben a Diószegi útból nyíló Szüret utcában eladó 2 egymás mellett levő kivett telephely megnevezésű, egyenként 859nm-es ...
30 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (99666711)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Harsteinkertben eladó egy 1160nm-es telken 55nm-es lakhatásra alkalmas szigetelt faház, mellette 45nm-es présházzal, 3...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93493545)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Diák-lak! ! ! Pécs Uránváros, Páfrány utcában, liftes társasház, 8. emeleti, 47m2-es, kettő, külön nyíló szobás, panel lakás e...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali zártkert hirdetés (89594536)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 54 m2
Szobaszám: n/a
Somogy vármegye, Marcaliban eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: zártkert gazdasági épülettel Szintek száma:...
21 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (54112997)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tetétlenen csendes, rendezett utcában, 1500 nm-es telken, 73 nm-es, 1+3 szobás, étkező-konyhás, felújított családi ház eladó! ...
24 000 000 HUF
328 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (78789785)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszováton Kossuth Lajos utcában, 1170 nm-es telken, 86 nm-es, felújított családi ház eladó! A felújítás során új villanyve...
44 500 000 HUF
517 441 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (87346477)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baján az alvégi városrészen, a Bokodi út közelében 61 m²-es téglaépítésű lakás garázzsal eladó! Az ingatlan jó elrendezésű, he...
35 900 000 HUF
588 524 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vajai családi ház hirdetés (35527378)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Vaja csendes utcájában! Megvételre kínálunk Vaja nyugodt, csendes részén egy 100 m² alapterületű, 1998-ban ...
18 500 000 HUF
185 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai egyéb lakás hirdetés (73923549)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatán kínálunk megvételre egy 53 nm-es, belterületi lakást, mely 4 emeletes panel társasház zárószintján helyezkedik el. Az i...
46 990 000 HUF
921 372 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaalmási családi ház hirdetés (73627658)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaalmás nyugodt, csendes utcájában eladó egy belterületi, 744 nm-es telken elhelyezkedő, 55 nm alapterületű családi ház. Az...
40 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancslapujtői családi ház hirdetés (93775344)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 2
Nógrád vármegyében Karancslapujtő csendes zsákutcájában, a Szabadság úton kínálunk megvételre egy 83 m²-es két szobás családi h...
23 900 000 HUF
287 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Faddi családi ház hirdetés (78734433)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 4
Eladó Faddon 4 szoba + étkezős, családi ház, ideális méretű telekkel! Faddon, a központhoz közel, rendezett környéken eladó e...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlószőlősi családi ház hirdetés (39318477)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Veszprém megye Somlószőlős. Somlószőlősön eladó egy felújítást igényő családi ház. a lakórész jelenleg 53 nm, de bőv...
8 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vönöcki sorház hirdetés (28333913)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Vas vármegyében, a Celldömölki járásban, Vönöckön rendezett-gondozott településen, egy vegyes falazatú, stabil...
25 000 000 HUF
396 825 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78994498)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Hársfa utcában egy 27 nm-es felújítandó lakás. Az ingatlan praktikus elosztású: egy szobáb...
30 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal