Eladó ingatlanok 50 millióig (39854 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 854 db
Eladó Albertirsai egyéb telek hirdetés (33876222)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Albertirsa fejlődő övezetében egy zártkert (kifüggesztéses) besorolású telket. Az M4-es lehajtótól 2 percre...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi egyéb telek hirdetés (35444474)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4136 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Gárdonyban a Gyógyfürdőhöz közel fekvő, jelenleg külterületi besorolású ingatlant. A telek hatalmas, két utc...
32 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci ikerház hirdetés (84731432)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 4
Erdei idill – városi kényelemmel, Miskolc-Perecesen! Eladó egy hangulatos, kétszintes, 100 nm-es ikerház, ahol a természet bé...
19 800 000 HUF
198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (24289955)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílus és kényelem Miskolcon – modern lakás Hejőcsaba szívében! Miskolc egyik legkedveltebb városrészén, Hejőcsabán kínálunk ...
31 450 000 HUF
669 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói ikerház hirdetés (36543741)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1370 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Szikszón egy jó állapotú, 2 szintes, 240 nm-es, 5 szobás, családi ház. a tárgyi ingatlan réz villanyhálózattal szerelt, f...
46 900 000 HUF
195 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44733714)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 4
Eladó Miskolcon, Komlóstető városrészen, a Nádastó-dűlő utcában egy különleges lehetőséget rejtő családi ház, csodás kilátással...
28 900 000 HUF
289 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi családi ház hirdetés (22125593)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 3
Tiszaújváros csendes, biztonságos részén, Tiszaszederkényben kínálunk eladásra egy felújítandó, 3 szobás családi házat, hatalma...
33 900 000 HUF
339 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci lakóövezeti telek hirdetés (52462335)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3573 m2
Szobaszám: n/a
Tiszalúcon kínálunk eladásra egy 3573 nm-es, körbekerített építési telket, mely ideális választás lehet egy családi ház építésé...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (38855729)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Praktikus elrendezésű, földszinti lakás a Győri kapuban Eladó Miskolcon, a Győri kapu közkedvelt részén egy földszinti, 35 nm-...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (87769287)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti, tégla lakás eladó saját pincével – 56 m² Kazincbarcikán kínálunk eladásra egy 56 m²-es, földszinti lakást téglaépí...
20 900 000 HUF
373 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (63376447)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 434 m2
Szobaszám: 5
Eladó Családi Ház Miskolc Zsolcai Kapuban – Kiváló Befektetési Lehetőség Miskolcon, a Zsolcai kapuban található ez a 150 négyz...
41 900 000 HUF
279 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (55224688)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi panorámás lakás a Szinvapark szomszédságában Miskolc belvárosában, a Szinvapark közvetlen közelében eladó egy 7. eme...
29 890 000 HUF
934 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94744781)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti, 52 m²-es lakás eladó Komlóstetőn – gondozott környezet, barátságos lakóközösség Komlóstetőn, csúszózsalus techno...
24 490 000 HUF
470 961 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (92189787)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Otthonos földszinti lakás kiváló elrendezéssel Diósgyőr szívében Eladásra kínálunk egy 51 m²-es, földszinti lakást, amely élhe...
30 890 000 HUF
605 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98588451)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó erkélyes, tégla lakás két saját pincével Eladásra kínálunk egy 41 m²-es, 1, 5 szobás, második emeleti tégla lakást rende...
24 200 000 HUF
590 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (58565233)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 2
Eladó autentikus parasztház Mezőkövesd szívében – Kiváló befektetési lehetőség! Matyóföld szívében, a Zsóry gyógyfürdő közelé...
14 890 000 HUF
297 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalaszendi egyéb ház hirdetés (92451521)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 1724 m2
Szobaszám: 5
Eladó Szalaszenden egy felújítandó, 195 nm hasznos lakóterületű, 2 szintes, 5 szobás családi ház az Óvoda úton. a tárgyi ingatl...
22 000 000 HUF
112 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (93919898)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 4
Eladó Miskolc-Szirmán egy felújítandó, 3 szobás családi ház. a tárgyi ingatlan faszerkezetű nyílászárókkal, 3 fázisú, alumínium...
49 900 000 HUF
356 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb ház hirdetés (46473757)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon egy tégla építésű 2 szintes, 64 nm-es, 2 szobás jó állapotú családi ház a Szegfű Dűlő utcában. a tárgyi ingatla...
18 500 000 HUF
289 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (56249932)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2184 m2
Szobaszám: 2
Felújított, okos családi ház eladó Homrogdon – teljes berendezéssel, jacuzzival és vidéki harmóniával! Ha olyan otthont keres...
24 390 000 HUF
304 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal