Eladó ingatlanok 50 millióig (39851 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 851 db
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (92673374)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: 2
Jászberény központjától 10 perc távolságra, a könyvtár környékén, egy csendes tágas zsákutcában eladó egy 62 m2 családi ház nag...
32 500 000 HUF
477 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kávai családi ház hirdetés (78325744)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 4
Részben felújított önálló családi ház eladó KÁVÁN! Eladásra kínálunk Káván egy részben felújított, 78 m2 hasznos alapterületű...
31 000 000 HUF
402 597 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápiószőlősi családi ház hirdetés (67535734)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 4748 m2
Szobaszám: 5
Eladó 5 szobás családi ház Tápiószőlősön nagy telekkel, SOK lehetőséggel. Az ingatlan alapterülete 122 m2, telek 4748 m2. Ki...
47 500 000 HUF
389 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamonostori családi ház hirdetés (25373937)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 955 m2
Szobaszám: 3
Egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan eladó Pusztamonostoron! Az ingatlan 2006-ban épült, téglaszerkezetű. A tele mérete : 955...
25 000 000 HUF
213 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (33833745)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás zártkerti részén eladó csendes dűlőben egy 50 nm-es lakóterű könnyűszerkezetes, téliesített ház 20 nm-es plusz tároló é...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (47765468)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 2
Kedves ÉrdeklődőJászladány kellemes részén kínálok eladásra egy ingatlant. Kettő szoba ~10-13m2Étkező és konyha egyben egy fél ...
15 000 000 HUF
267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (62313421)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén kínálok megvételre egy felújítandó, lehetőségekkel teli családi házat, melyhez egy közel 2500 m2-es rét is tartozi...
15 000 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (73272277)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában 2 szoba+ nappalis 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes falazattal, fa tetősze...
33 500 000 HUF
485 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (35592322)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 4
Tarnaőrsön Eladó Egy nagyon szépen felújított ingatlan kerül eladásra. A tulajdonos saját részére újította fel de sajnos az é...
44 900 000 HUF
242 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (62824863)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: 3
Családi ház a városközpont közelében! Jászberényben eladó egy 45 nm-es családi ház, amelyben előszoba, 2 szoba valamint egy k...
16 200 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (44545427)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 4
Jászberény belvárosában eladó egy 2 generációsnak kialakított nagy alapterületű, polgári ház jellegű családi ház. A nagy saro...
44 900 000 HUF
320 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (99234329)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkeze...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (51717748)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 762 m2
Szobaszám: 3
Tápiószecsőn, központközeli elhelyezkedéssel eladó 75m²-es családi ház 762 m²-es telken. Ha fontos a jó lokáció, a könnyű meg...
38 500 000 HUF
513 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (97319935)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2183 m2
Szobaszám: 2
Kóka frekventált részén felújítandó ház nagy telekkel Eladó Kóka frekventált részén, 2183 nm telken elhelyezkedő, hosszú ideje...
20 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (43132292)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1715 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétgenerációs családi ház Tápióbicskén! Tápióbicskén eladó egy 1715 nm - es telken fekvő, kétgenerációs családi ház, ké...
32 900 000 HUF
310 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erki üzlethelyiség utcafronton hirdetés (63233375)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Erk településen kikálló lehetőség Üzlethelyiség vagy akár sport és szabadidős tevékenységre alkalmas. Az épület frekventált h...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi külterületi telek hirdetés (93499253)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: n/a
Termőföld! A telek az állatkert közelében található, az átminősítés a vevőt terheli. Most lehetőség van egyszerre két telket...
4 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (26648346)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske Sági úton 2 szobás 54nm-es felújítandó ház eladó! Az épület vegyes falazatú fa tetőszerkezettel és cserép fedéssel....
5 900 000 HUF
109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (36856969)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő Tarnaőrs főutcájában eladó egy kedves kis ház. Szerkezete tégla cseréplemez borítással. Szinezett ingatlan ...
17 990 000 HUF
399 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (18773462)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1297 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Pilis központjához közeli családi házat! Az 1297 m2-es telken található egy 81 m2-es családi ház 9 m2-es fedet...
48 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal