Eladó ingatlanok 50 millióig (39867 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 867 db
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (59769764)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi családi ház hirdetés (54475136)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1457 m2
Szobaszám: 4
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálom Békés vármegyében, Gádoroson ezt a 1457 m2-es telken elhelyezkedő, 130...
16 000 000 HUF
117 647 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (14939625)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 3309 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Tiszakécske külterületén kivett tanya megnevezésű ingatlan 49 m2 hasznos nettó alapterületű lakó- és gazd...
15 990 000 HUF
326 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi családi ház hirdetés (37478333)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Gádoroson nagy telekkel, rengeteg lehetőséggel! Eladó egy 78, 9 nm-es Kádár-kocka családi ház a nyugodt, cs...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (83725346)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Békés vármegye területén, Orosháza városában, a Rákóczi-telep városrész...
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (56713298)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94648564)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (74879499)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos egyik legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehet...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (76384747)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajd...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martonvásári lakóövezeti telek hirdetés (78276463)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1160 m2
Szobaszám: n/a
Eladó nyeles telek Martonvásár központjában! Kiváló befektetési lehetőség vagy építkezés Martonvásár szívében, közvetlenül a ...
44 500 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Simontornyai családi ház hirdetés (47142187)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 1678 m2
Szobaszám: 3
Simontornya belvárosában eladó Otthon Start Programos, és Falusi CSOK-kal hitelezhető, 154 m2-es családi ház! Az épület 1982-be...
29 900 000 HUF
194 155 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kányai családi ház hirdetés (79252579)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1606 m2
Szobaszám: 2
Önfenntartó életmódot kedvelők részére a gyönyörű somogyi dombságban, Kánya településen eladó ingatlan! A családi ház mérete ...
33 900 000 HUF
521 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyedi garázs hirdetés (47988342)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Garázs eladó Békéscsabán a Rezeda utcán (Lencsési ltp) A villanyt be kell vezetni. 13 Nm méretű, 2, 5 méter széles és 5, 5 méter hosszú. Érdeklődni a 30/975-3048 telefonszámon lehet
5 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi családi ház hirdetés (23417445)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy bruttó 225, 76 m²-es, folyamatosan karbantartott és korszerűsített családi házat, amely ideális választás ...
45 900 000 HUF
204 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (32414859)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szigethalom központi részén, egy 30 m²-es, 3 helyiségből álló, komfort nélküli téglaház. Jellege gazdasági épület. Fürdős...
20 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (79745373)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2
Készpénzes vevő esetén 18 millió! Debrecentől 40km-re, Nádudvaron a Béke utca 30 szám alatt nyugodt környéken 80nm2-es 2 szob...
19 000 000 HUF
237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45733635)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egyedi gázfűtéses 44 nm-es 1+1 szobás lakás eladó Debrecen Nagyerdő! Leírás: Kiváló alkalom egyedülállóknak, pároknak vagy be...
46 500 000 HUF
1 056 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodnádasdi családi ház hirdetés (14793684)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1247 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Csend, nyugalom, nagy tér – eladó ház Borsodnádasdon! 🌿 Ha eleged van a város zajából, és egy nyugodt, természetközeli otthon...
20 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni üdülőövezeti telek hirdetés (47713935)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 958 m2
Szobaszám: n/a
Ez a remek telek, amely 958 nm területtel rendelkezik, ideális választás lehet, ha csendes, üdülőövezeti környezetben szeretnél...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi lakóövezeti telek hirdetés (74936743)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1898 m2
Szobaszám: n/a
Eladó ez a csendes, lakóházakkal övezett telek Gárdony zártkerti övezetében. Beépíthetősége 3%, ami garantálja, hogy hosszú t...
23 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal