Eladó ingatlanok 50 millióig (39867 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 867 db
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (86825983)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nincs felső szomszéd, van panoráma! Felújított 35 nm-es másfél szobás lakás azonnali költözéssel liftes házban ELADÓ! Szeretn...
36 500 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi pince, présház hirdetés (58333425)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetés XIII-ban! ! 2 Lakás azonnal kiadható! ! Eladó a XIII. kerületben, Angyalföld közkedvelt, zöldövezeti kertvá...
40 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szarvaskői családi ház hirdetés (32512344)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 5
Akit egyszer megíérintett a természet közelsége és megízlelte a hely varázsát, az később mindig visszavágyik ide! Most itt az...
49 500 000 HUF
309 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (84243375)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálok Nagyhalász csendes, nyugodt utcájában egy 1983-ban egyedi tervezés alapján B 30-as téglából épült, cseréppel...
44 900 000 HUF
482 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (63743364)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 3
Kétgenerációs lehetőség monoron nagy telek, bővíthető ház, kiváló ELHELYEZKEDÉS Monor egyik csendes utcájában, a Barátságköz u...
50 000 000 HUF
427 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (39783674)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Monorierdőn egy 560 nm2 telken elhelyezkedő 47 nm2 tégla építésű, felújítandó házat, ami remek lehetőség sajá...
27 000 000 HUF
586 956 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (59376457)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 754 m2
Szobaszám: 3
Eladó könnyűszerkezetes családi ház Monorierdőn rendezett telekkel, kiváló elhelyezkedéssel! Monorierdő csendes, kertvárosias...
28 900 000 HUF
578 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (37534594)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton a...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (74957383)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (42433982)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 2
Egy hely, ahol meg lehet érkezni otthon a 4-es főút közelében Vannak ingatlanok, amelyek nemcsak falakból állnak, hanem történ...
27 500 000 HUF
639 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (45854432)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1
Sülysáp központjában kis ház, nagy lehetőség a piac tér KÖZELÉBEN! Sülysáp szívében, a Piac tértől pár perc sétára, eladó egy...
35 000 000 HUF
945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (25997999)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház 60%-os készültségi állapotban eladó Szentmártonkátán. Eladó egy szerkezetkész állapotú, nettó 95 m²-es...
39 999 000 HUF
421 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (14375767)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 762 m2
Szobaszám: 3
Tápiószecsőn, központközeli elhelyezkedéssel eladó 75m²-es családi ház 762 m²-es telken Ha fontos a jó lokáció, a könnyű megkö...
38 500 000 HUF
513 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (56498853)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 34 m²-es + 2 m² erkélyes, teljesen felújított téglalakás Szigetszentmiklós központi részén, parkok szomszédságában, 3...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (97773315)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Eger belvárosában, saját udvarral! Eger egyik legkeresettebb részén, a történelmi belváros közv...
40 000 000 HUF
588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri hétvégi ház hirdetés (32557762)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: 3
Természetközeli hétvégi ház eladó Eger - Almárvölgyben, rendezett telken! Eger egyik kedvelt kiránduló- és pihenőövezetében, ...
29 900 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demjéni családi ház hirdetés (11349494)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 686 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó klasszikus családi ház Demjénben, a termálfürdőtől pár perc sétára! Demjén kedvelt részén kínálunk megvételre egy 110 m?...
44 900 000 HUF
374 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Valkói családi ház hirdetés (35444222)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Építkeznél? Álmodnál egy nyugodt kis zugot magadnak? Valkón megteheted! Eladó Valkó egyik legcsendesebb utcájában ez a 83 nm-...
8 000 000 HUF
96 385 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesszentandrási családi ház hirdetés (44187375)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2309 m2
Szobaszám: 2
Romantikus hangulatú otthon keresi új gazdáját Nemeszentandráson! Képzelje el, ahogy egy csendes, barátságos faluban ébred, m...
19 900 000 HUF
216 304 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (79724135)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Szentes, városközpont csendes utcájában eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-es lakóház, amelyhez egy 29 nm-es teras...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal