Eladó ingatlanok 50 millióig (39860 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 860 db
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (73739895)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Heves megye, a festői szépségű Bükkszéken 130m2-es lakóterületű, 3 szintes, 5 szobás családi ház eladó! a minden igényt kielégí...
42 900 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (33348434)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Csákány utca, 48 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy tégla épület 4. emeletén, rendezett lépcsőházban találh...
40 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyöngyösoroszi családi ház hirdetés (74937427)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 830 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Gyöngyösoroszi központi részén, csendes utcában eladó egy 89, 5 m2 alapterületű, tégla építésű családi ház, ame...
15 000 000 HUF
168 539 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (56249533)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest Megye, Tura, új építésű, könnyűszerkezetes, kertkapcsolatos, sorházi lakás eladó! 60 Nm-es alapterületű, praktikus elrend...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai egyéb lakás hirdetés (83757484)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tanya hirdetés (82349477)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó tanya Tiszakécske és Nagykőrös között, aszfaltos útról jól megközelíthető helyen. a telek összesen 3460 nm, melyből 1101 ...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi egyéb lakás hirdetés (31441673)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári stílusú lakás eladó Nagykőrös belvárosában Nagykőrös központjában kínálunk megvételre egy hangulatos, polgári stílusú,...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Káptalantóti külterületi telek hirdetés (43917797)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6590 m2
Szobaszám: n/a
A Balaton északi partjához közel, a Veszprém Vármegyei Káptalantóti Bács-hegy zártkerti részén eladó egy 6 590 m2-es szépen műv...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonakarattyai külterületi telek hirdetés (85533533)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 872 m2
Szobaszám: n/a
Veszprém vármegyében, Balatonakarattya külterületi részén eladó egy 872 m2-es szántó minősítésű ingatlan. A telken jelenleg á...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (73946754)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 319 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Mezőtúr kertvárosi részén kínálunk megvásárlásra egy felújított családi házat. Az 1950-es években, vályog falazattal felépített...
21 900 000 HUF
257 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szászvári családi ház hirdetés (42728157)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás részben felújított ikerház Szászváron ideális választás családnak vagy befektetőknek egyaránt jó befektetés! B...
26 900 000 HUF
384 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi családi ház hirdetés (12448778)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ne maradj le Dány egyik legkeresettebb, nagy telekkel rendelkező ingatlanáról! -A 1000 m²-es telek és a téglaépítésű, 45 m²-e...
43 500 000 HUF
966 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45533159)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertváros csendes zöldövezeti részén, a Malomvölgyi úton, 52 m2, felújított, két szobás, erkélyes panellakás eladó. Az ing...
46 900 000 HUF
901 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (85338897)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 4
Tolna vármegye Dombóvár Szuhajdomb (magasabb) városrészen jó állapotban levő 102 nm összközműves családi ház eladó. Az 1960 épü...
26 900 000 HUF
263 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári panel lakás hirdetés (62333277)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Dombóvár központ közeli részén 28 nm garzonlakás eladó. a lakás 4 emeletes panel társasház első emeletén helyez...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (76433537)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: + 1 fél
Tolna megye Dombóvár, az újdombóvári városrészen felújított 46 nm családi ház eladó. Szerkezete tégla, tetőfedése 10 éve felújí...
26 500 000 HUF
576 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (33448897)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tolna megye Dombóvár, az újdombóvár városrészen 2021. Évben teljesen felújított 48 nm családi ház eladó. Szerkezete 50% tégla, ...
26 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szomolyai családi ház hirdetés (49479267)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1345 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy kiváló állapotú, igényesen felújított, 122 m2-es családi ház, amely egy tágas, 1345 m2-es telken helyezkedik el. Az...
47 900 000 HUF
392 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (61774329)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi egyéb telek hirdetés (34333413)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2091 m2
Szobaszám: n/a
Eladó panorámás üdülőtelek csendes, madárcsicsergős környezetben! Eladásra kínálok egy hangulatos zártkerti üdülőtelket Kerepes...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal