Eladó ingatlanok 50 millióig (39842 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 842 db
Eladó Gerjeni lakóövezeti telek hirdetés (24764458)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy belterületi építési telek szinte Gerjen központjában, igényes, új és felújított ingatlanok között, rendezett utcában,...
6 850 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (57274921)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Szekszárd északi városrészében egy 49nm-es, magasföldszinti, tégla építésű lakást, amely ideális választás ...
37 000 000 HUF
755 102 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Lajosmizsei tanya hirdetés (34872763)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó tanya kiváló elhelyezkedéssel – nagy telekkel, sok lehetőséggel. Készpénzes vásárlóknak ajánljuk! Megvételre kínálunk La...
48 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (55476247)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 868 m2
Szobaszám: 3
Tolna főutcáján eladó egy kétrendbeli, felújított családi ház 868 m2-es telekkel! ​ - a nagyobb lakrész kb. 62 m2, amerikai ...
47 750 000 HUF
582 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (42317523)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárd jól megközelíthető, nyugodt részén, a Csatári városrészben eladó, 59 m²-es, magasföldszinti elhelyezkedésű lakás, ame...
38 950 000 HUF
660 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (35873764)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 4
Tolna vármegyében, Szakály településen eladó egy 100 m²-es, négy szobás családi ház, amely 1275 m²-es telken helyezkedik el. A...
7 900 000 HUF
79 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (25856994)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (97636778)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Békés vármegye területén, Orosháza városában, a Rákóczi-telep városrész...
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi sorház hirdetés (95664478)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában kínálunk eladásra egy kiváló állapotban lévő, 60 négyzetméte...
36 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (24839646)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8300 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 8 300 m²-es külterületi telek kiváló lehetőség építkezésre vagy befektetésreEladásra kínálunk egy 8 300 m² nagyságú, szán...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54847583)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelben...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17326296)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (23935857)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (98283337)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó garázs Kecskemét belváros, Rákóczi út Kecskemét belvárosában, a Rákóczi úti társasház belső udvarában eladó egy 16 m²-es ...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33383332)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágasegyházai családi ház hirdetés (52779677)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos otthon Ágasegyháza csendes utcájában! Ágasegyháza nyugodt, csendes részén kínálok megvételre egy 2005-ben ép...
31 000 000 HUF
476 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (25274396)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét- Petőfiváros kedvelt részén eladó két szobás, részben felújított sorház, amely kényelmes és élhető megoldást kínál. ...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89781142)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92433334)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. a 3, 9 mé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (78755494)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal