Eladó ingatlanok 50 millióig (39849 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 849 db
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (37867924)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kitűnő elosztású felújított, 2 szobás, 2. emeleti erkélyes lakás Kecskeméten! Megvásárlásra kínálok Kecskeméten, 3 szintes tá...
28 900 000 HUF
688 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaladányi családi ház hirdetés (33977897)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tiszaladányban kínál irodánk megvásárlásra egy felújítandó, 96 m²-es családi házat, csendes, vidéki környezetben. Az ingatlan k...
19 990 000 HUF
208 229 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (35525798)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 4
Sátoraljaújhely 100 nm-es felújított családi ház eladó. Az összközműves, kő falazatú (85cm-es falazat) ingatlan a település cse...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mihályházai lakóövezeti telek hirdetés (26393343)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1922 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Mihályházán, a Kossuth utcában, a falu végén egy nagyméretű, lakóövezeti építési telek. a telek 1922 m2-es, utcafronti sz...
3 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemeshanyi családi ház hirdetés (28647232)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 2
Eladó Veszprém Vármegye Nemeshany Ház Eladó Nemeshany központjában egy 102 nm-es családi ház. Az ingatlan szerkezete kő és té...
6 900 000 HUF
67 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi hétvégi ház hirdetés (31925353)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 11 m2
Telekterület: 190 m2
Szobaszám: + 1 fél
Balaton-part vonzáskörzetében, Lepsény Szőlőhegyen nyaraló eladó. Az ingatlan a Balaton-parttól, strandoktól 11-12 km-re, autóv...
24 000 000 HUF
2 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (86723731)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44452879)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálom Budapest VII. Ker. Erzsébetváros-Ligetváros részen, 2 szintes téglaház első emeletén található, 25nm-es, egy...
39 900 000 HUF
1 596 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kéthelyi lakóövezeti telek hirdetés (33737447)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1903 m2
Szobaszám: n/a
A Balatonhoz közel, Kéthely egyik csendes utcájában eladó egy sík fekvésű, nagyméretű építési telek! A legközelebbi balatoni s...
13 310 010 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kéthelyi lakóövezeti telek hirdetés (28479927)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: n/a
Kéthely csendes utcájában, 1072 m2 nagyságú építési telek eladó. A legközelebbi Balatonparti strand csupán 6 km! A telek kö...
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mályi hétvégi ház hirdetés (37397878)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 2156 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó, egy erdei panorámás, felújított hétvégi ház Mályi-Pingyomon, a Pázsit utcában. A telek dupla, 2000 négyzetméteres, ter...
15 000 000 HUF
238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (55173743)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1283 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Csátalján, csendes és nyugodt környezetben egy 120 nm-es családi házat, 1283 nm-es telken. Az ingatlan háro...
10 000 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai lakóövezeti telek hirdetés (29936323)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: n/a
A telek Baja város legújabb innovatív fejlesztését érintő területén található az Újvárosi lakótelep közvetlen közelségében. a t...
12 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (99452973)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető egy szobás, klimatizált, második emeleti siófoki tégla lakást kínál megvételre a belvárosban a lido home ing...
46 900 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki üzlethelyiség üzletházban hirdetés (92353423)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A Lido Home Siófoki irodája eladásra kínálja ezt jól bejáratott vendéglátóhelyként üzemelt üzlethelyiséget Siófok Ezüstparton. ...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (38232323)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 2
A lido home Keszthely eladásra kínál egy hévízi családi HÁZAT. A lido home Keszthely által kínált hévízi családi ház jellemzői...
49 900 000 HUF
767 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonyszentlászlói családi ház hirdetés (64937243)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 601 m2