Eladó ingatlanok 50 millióig (39851 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 851 db
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (22434237)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: 3
Tiszaalpár csendes, természetközeli részén eladó egy 72 m2-es, 3 szobás, vegyes falazatú családi ház, amely remek lehetőség min...
12 900 000 HUF
179 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (34753397)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3589 m2
Szobaszám: 3
Solton 3 szobás, felújítandó családi ház eladó! Az ingatlan felújítása elkezdődött, de még nincs lakható állapotban. 70, 82...
17 900 000 HUF
255 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi sorház hirdetés (42937295)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában kínálunk eladásra egy kiváló állapotban lévő, 60 négyzetméte...
36 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (37732373)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (25284515)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Eladó családi ház Csongrád-Csanád vármegyében, Szentes városközpontjában! Szentes...
39 900 000 HUF
359 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi házrész hirdetés (63855317)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 610 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó házrész Csongrád frekventált részén akár otthonnak, akár üzletnek! Csongrád központ...
7 000 000 HUF
93 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (48653998)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy hangulatos 21 nm-es tanya! a felújí...
3 300 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (37444569)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Szentesen, közel a városközponthoz egy 701 nm-es telken elfekvő 150 nm-es, ameri...
30 900 000 HUF
251 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (74394971)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi tanya hirdetés (19478539)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
*** Tanya eladó*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen egy nagyon hangulatos ...
26 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (38635587)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2069 m2
Szobaszám: 2
Pest megyében Dömsödön eladó egy 65 m2-es, 2 szobás, téglából épült családi ház, amely egy 2069 m2-es, tágas telken helyezkedik...
40 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (25374177)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (37543924)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Weiner Tibor körúton egy 9. emeleti 1, 5 szobás felújított lakást. Az ingatlanban az ablakok ...
33 500 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi lakóövezeti telek hirdetés (41552279)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: n/a
****938 Nm-es építési telek eladó Szigetszentmiklós Lakitelek városrészében**** Eladásra kínálunk egy 938 nm-es, belterületi é...
32 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (48453743)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2069 m2
Szobaszám: 2
************ Hatalmas kert, csendes környezet, mégis minden közel, eladó tégla ház Dömsödön! ************ Dömsödön eladó egy 6...
40 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (37495697)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 2406 m2
Szobaszám: 3
Eladó kiscsaládi ház Mohács szigeti oldalán nagy telekkel, pár lépésre a DunátólMohács szigeti oldalán kínálunk megvételre egy ...
7 500 000 HUF
159 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonendrédi hétvégi ház hirdetés (34527577)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1421 m2
Szobaszám: 2
Balatonendréden eladó egy 50 nm-es, teljes felújításon átesett, tégla építésű hétvégi ház. Az épület 1421 nm-es telken helyezk...
35 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ádándi lakóövezeti telek hirdetés (95623255)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3343 m2
Szobaszám: n/a
Siófoktól 13 km-re, Ádándon kínálunk megvételre egy megosztható, 3343 m²-es, belterületi építési telket Az ingatlan a Helyi Ép...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (19233233)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló helyen Tatabányán – kilátással a Turulra Tatabányán, a Mártírok útján, kiváló elhelyezk...
42 000 000 HUF
763 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti üdülőövezeti telek hirdetés (93328964)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1839 m2
Szobaszám: n/a
Kivett zártkert eladó Győrújbaráton – 3% beépíthetőség, panoráma lehetőség és pince! Ritka lehetőség, eladó Győrújbarát kedve...
14 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal