Eladó ingatlanok 50 millióig (39847 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 847 db
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (48714338)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (52832647)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (43447385)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy felújított 2 szobás családi ház! !...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (73473271)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Szentes kedvelt, csendes Kísér városrészében eladásra kínálunk egy 89 m2-es, teljesen ös...
33 000 000 HUF
370 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi lakóövezeti telek hirdetés (75733768)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye Csongrád városában 786 m2-es telek eladó. a Helyi építési szabályozás szerint a legnagyobb beépítettsé...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi tanya hirdetés (33286913)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
*** Tanya eladó*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen egy nagyon hangulatos ...
26 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (43382476)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi lakóövezeti telek hirdetés (89257943)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 9040 m2
Szobaszám: n/a
Csak az Otp Ingatlanpontnál! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen 9040m2-es építési telek. a beépítésre váró terület jól...
11 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (94481593)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy hangulatos 21 nm-es tanya! a felújí...
3 300 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (47345544)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (52997475)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (93959727)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Pécelen eladó két lakrészre osztott családi ház! Pécelen kínálunk megvételre egy 87 m² alapterületű és 2, 58 m belmagasságú, ...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (34763494)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1
Sülysáp központjában kis ház, nagy lehetőség a piac tér KÖZELÉBEN! Sülysáp szívében, a Piac tértől pár perc sétára, eladó egy...
35 000 000 HUF
945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraterenyei családi ház hirdetés (92427454)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 2029 m2
Szobaszám: 7
Mátraterenye Nádujfalu településrészének központjában kínálunk megvételre egy 2029 m²-es telken elhelyezkedő, két külön funkcio...
37 900 000 HUF
200 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyúrói lakóövezeti telek hirdetés (88473127)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2017 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Gyúró központi részén egy 2017 m2-es belterületi, lakóövezeti telek (mérete 125m×17, 6m). Lf-2 övezetben kialakítható te...
25 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (17373397)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted