Eladó ingatlanok 50 millióig (39847 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 847 db
Eladó Pilisi lakóövezeti telek hirdetés (66383845)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2771 m2
Szobaszám: n/a
Lakóövezeti telek eladó Pilis egyik kedvelt, nyugodt utcájában, mindössze három sarokra a központtól. Főbb paraméterek: Tele...
48 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi hétvégi ház hirdetés (77437128)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 3
Eladó 40 m²-es mobilház azonnal elszállítható! Mogyoród területén eladó egy jó állapotú, holland típusú mobilház. Fontos: a ...
7 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (23379482)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 3
Mosonmagyaróvár egyik legkeresettebb, biztonságos és rendezett környékén kínálunk eladásra egy összközműves, 480 nm-es telken e...
37 900 000 HUF
541 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (42439545)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehetőséget, hogy egy csodálatos garzon lakás tulajdonosa legyen Budapest egyik legelitebb rész...
45 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (43342368)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaposvár belvárosában, a közkedvelt Berzsenyi utcában kínálunk megvételre egy 69 m²-es, 1. emeleti, erkélyes, 3 szobás, teljesk...
46 500 000 HUF
673 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (21455799)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiara garden lakópark/ energiahatékony, modern, zöldövezeti OTTHONOK! A Lakópark Szombathely egyik legdinamikusabban fejlődő ...
43 900 000 HUF
1 097 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Únyi családi ház hirdetés (75813799)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 2057 m2
Szobaszám: 3
Falusi csokos településen-Úny községben nagy telek házzal, borospincévél, műhely és gépkocsi tárolásra alkalmas épülettel kerül...
44 900 000 HUF
427 619 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (73465844)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2180 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna kertvárosi részén, mégis a városközponthoz közel, családi házas övezetben 2 szoba + nagy étkezős családi ház, nagy telekk...
39 900 000 HUF
395 049 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72632325)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 14 m² állógalériával rendelkező 1 szobás földszinti lakás a Fiumei út mellett. A lakás főbb jellemzői: - 33 m2, - ...
48 000 000 HUF
1 454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37997735)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon eladó! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 m² alapterület + 46 m² ingatlan, 5 l...
43 800 000 HUF
2 305 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (35795972)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Dobozi lakótelep város felőli részén, 2 szobás, 56 nm-es lakás eladó! Jellemzői: * Belváros 10 perc sétára, * t...
44 900 000 HUF
801 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93443897)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1396 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Butyka egyik kedvelt aszfaltozott utcájában, szilikát falazatú ( szigetelt 10 cm. ), 60 Nm-es, 2 szoba+nappalis csa...
42 500 000 HUF
708 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53358447)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (48176535)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskeméten a Hunyadivárosban eladó egy téglaépítésű, 19 nm-es, zárható garázs. Jellemzői: - téglaépítés - 19 nm - társasház al...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (35495473)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Lakitelek- Tőserdőn a Holt Tiszához közel, 3 szintes, szép állapotú nyaraló eladó. a felmenő falak téglából épültek, rajta neme...
42 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (29492824)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XVIII. kerületi Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 35 m²-es, másfél szobás, napfényes otthont, amely egy rendezett, h...
49 990 000 HUF
1 428 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97639336)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadi...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37478461)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Szigetszentmiklóson a Jókai utcában egy földszinti 43nm-es lakás. Egy nagy szoba, egy fél szoba, közlekedő, konyha étkez...
44 900 000 HUF
1 044 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mándoki családi ház hirdetés (82734364)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálok Mándokon a Jókai utcában egy 110 nm-es 3 és félszobás nappalis, konyha+ étkezős családi házat. Az ingatlan e...
24 190 000 HUF
219 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94737274)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal