Eladó ingatlanok 50 millióig (39847 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 847 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93418993)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a VIII. kerületben, a Kálvária tér közelében! Megvételre kínálunk egy földszinti, 30 m²-es, galériás eladó lakást B...
39 990 000 HUF
1 333 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori lakóövezeti telek hirdetés (52852234)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy összközműves, 901 négyzetméter alapterületű telket, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik ál...
25 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dorogházai családi ház hirdetés (12937333)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2463 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel Dorogházán! Eladó a csendes, nyugodt környezetben található Dorogházán egy 75 m²-es, 2 szobás...
10 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi iroda családiházban hirdetés (34975473)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy frissen felújított, félszuterén garzon lakást a 9. kerület szívében. a téglaépítésű ingatlan ideális vála...
43 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi iroda családiházban hirdetés (32235337)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi iroda családiházban hirdetés (65396477)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
43 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (23173127)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (34834744)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Orosházán, a Gyopárosfürdő közvetlen szomszédságában eladó egy téglaépítésű, szépen karbantartott üdülőház. Az ingatlan részben...
45 450 000 HUF
505 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszénási egyéb lakás hirdetés (86766148)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Békés vármegyében, Nagyszénás központjában egy 3 szoba, előszoba/közlekedő, kis előszoba, konyha, kamra, fürdőszoba és wc...
4 500 000 HUF
46 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (73234455)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (59494995)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy hangulatos 21 nm-es tanya! a felújí...
3 300 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (84754345)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Jászkiséren! Falusi CSOK-ra alkalmas! Jászkisér város szélén eladó egy 1074 m2-es telken fekvő, 69, 5 m2 ala...
9 500 000 HUF
137 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (43474874)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza város csendes környékén egy 2 szobás remek állapotú családi házat. Az ingatlanban az elmúlt öt...
15 700 000 HUF
196 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (97394436)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza városában egy nagy telekkel rendelkező 2+1 félszobás ingatlant. Az ingatlan klasszikus paraszt...
3 000 000 HUF
36 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (47749434)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged városában, Felsőváros közkedvelt részén egy 2 szobás, 47 m2-es jó állapotú 3. emeleti...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői tégla lakás hirdetés (36555946)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ingatlan kiváló befektetési lehetőség, egész évben könnyen kiadható, ugyanakkor nyaralónak vagy állandó lakhatásra is ideáli...
38 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (42379428)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1238 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes egyik csendes utcájában távol a város zajától kínálunk eladásra egy felúj...
13 900 000 HUF
193 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derekegyházi családi ház hirdetés (24977819)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Csongrád-Csanád vármegyében, Derekegyházán egy jó adottságokkal re...
16 000 000 HUF
163 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (33794937)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (58338871)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 574 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 74 m2-es, 2 + fél...
17 999 000 HUF
243 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal