Eladó ingatlanok 50 millióig (39846 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 846 db
Eladó Újkígyósi családi ház hirdetés (64424435)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1960 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Újkígyóson – Kihagyhatatlan lehetőség felújítandó otthon keresőknek Újkígyós csendes utcájában, Békés megye ...
15 500 000 HUF
140 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (92624322)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás, garázzsal az ÁRBAN! Kecskemét kertvárosi részén kínálok megvételre egy szigetelt, tégla építésű társasház 3. emeletén el...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (34429379)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház NAGYKÁLLÓBAN ******************** ? ? ? ? Eladó családi ház Nagykálló egyik szép, csendes utcájában Nagykálló...
39 700 000 HUF
446 067 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (54494936)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megyében, Petőfibányán, kínálom eladásra ezt a két szobás 58 nm-es azonnal költözhető nyugati tájolású társasházi lakást....
36 400 000 HUF
627 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (64368386)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ingatlan HELYSZÍNE ******************** *** Nyíregyháza - vasútállomás közelében, toldi UTCA*** Első otthont keres vagy biztos...
37 900 000 HUF
676 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (75365322)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy dunai panorámás, 59 nm-es, 2 szoba + hallos, 10. emeleti, erkélyes, felújítandó panel lakás. ÁlomOtt...
27 900 000 HUF
472 881 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei lakóövezeti telek hirdetés (74336578)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6806 m2
Szobaszám: n/a
Tápiószele csendes utcájában eladó építési telek! Befektetők figyelem! Társasház építésére tökéletesen alkalmas telek eladó. a ...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (27227351)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton a...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94847123)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XVIII. kerületben, a Széchenyi István utcában A XVIII. kerület kedvelt részén, a Széchenyi István utcában kínálu...
37 000 000 HUF
860 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (54737672)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Monorierdőn közel az Általános iskolához, barátságos utcában eladó 57 m2-es, BETON alapra épült családi ház 554 m2-es telken. ...
44 990 000 HUF
789 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (62965466)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 4241 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pilisen egy otthonos hangulatú házat, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik egy nyugodt és termé...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (73442426)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
Kókán eladó egy jó állapotú családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy 52 nm-es szigetelt könnyűszerkezetes faházat. A...
37 700 000 HUF
725 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (54815197)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő he...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (36836485)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2108 m2
Szobaszám: 3
Sülysáp-Tápiósáp legjobb részén 2 szoba+nappalis 65nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+vályog) falazat...
36 900 000 HUF
567 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (22335293)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1016 m2
Szobaszám: 4
Monoron fejlesztés alatt álló belterületen eladó teljes alappal rendelkező vegyesfalazatú ház. A falazat 60Cm es tégla alapon ...
43 500 000 HUF
426 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (36733245)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 2
Kedves Vásárló/ Leendő ügyfelem! Nagykátán eladásra kínálunk egy közel 60m2 ingatlant. Kettő szobával rendelkezik újszerű bu...
23 900 000 HUF
459 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (74442673)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Gyömrőn, a madárcsicsergős környezetben. Az ingatlan távola város zajától ám mégis kiváló megközelítési lehetősé...
39 990 000 HUF
370 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (54439131)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 4
Kókán eladó egy 1079 nm-es telken épített, kinti tárolóhelyiségekkel egybeépült, összesen 146 nm-es családi ház, konyhakert kia...
29 000 000 HUF
198 630 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (33439393)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 103 m2
Szobaszám: 2
Kispesten felújítandó, saját kerttel rendelkező ház eladó! Kiváló lehetőség Kispest egyik kedvelt részén: Felújítandó állapot...
37 500 000 HUF
669 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (59349453)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos sorház középső lakásait. A lakás két szintes...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal