Eladó ingatlanok 50 millióig (39847 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 847 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45937374)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nem beköltözhető - haszonélvezeti joggal terhelt lakás! Xx. kerületben Kosssuthfalván, befektetni vágyóknak szóló 27 nm nagyság...
15 900 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24343249)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79448717)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Rávágy tér közvetlen közelében található, önálló, felújított családi HÁZ! Az ingatlan 2 külön nyíló szobá...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (73245552)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Kecskeméten, a Széchenyivárosban! Kecskemét közkedvelt városrészében, a Lóverseny utcában eladó egy 55 m²-...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (33358319)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét- Petőfiváros kedvelt részén eladó két szobás, részben felújított sorház, amely kényelmes és élhető megoldást kínál. A...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32324737)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (54355279)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó e...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (75472332)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett-Rózsadombon egy kedvező áron kínált, 2 külön szobás, tégla építésű lakás, ideális választás azok számára, akik sa...
48 900 000 HUF
889 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (62337474)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen, Siklósi úton, 4 emeletes társasház 2. emeletén eladó egy 2 külön nyíló szobás, erkélyes, teljes felújításon átesett lak...
45 990 000 HUF
919 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (57933465)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs Történelmi Belvárosában kétszobás, földszinti lakás eladó! *Anna utca-közel a nyüzsi, mégis csendes helyen, *96-os, azaz n...
47 900 000 HUF
1 140 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (52342435)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szentlőrincen egy 3. emeleti 2, 5 szobàs, 57m2-es részben felújitott panel lakás. a felújítás során műanyag nyílászárók l...
36 500 000 HUF
640 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (74365177)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Selyemréten 55nm-es, 2 szobás lakás eladó. Ez a teljeskörűen, prémium minőségben újjászületett otthon, csak arra vár, hogy bekö...
35 700 000 HUF
649 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti üzlethelyiség utcafronton hirdetés (21753483)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Kecskemét közkedvelt városrészében, a Széchenyiváros parkos környezetében egy 50 m²-es üzlethelyiség, amely kiváló lehető...
50 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (84628382)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház 60%-os készültségi állapotban eladó Szentmártonkátán. Eladó egy szerkezetkész állapotú, nettó 95 m²-es...
39 999 000 HUF
421 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (39324159)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
Izsák Uzovicstelepen, a Dörgicsei Kastély szomszédságában eladó 85 m2-es, nappali + 2 szobás téglaépítésű, szigetelt, 2022-ben ...
46 900 000 HUF
551 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (79478814)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Gyöngyösön, a Penny üzlettől mindössze néhány perc sétára kínálunk megvételre egy második emeleti, teljes berendezéssel eladó, ...
42 100 000 HUF
738 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi egyéb lakás hirdetés (75425674)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2