Eladó ingatlanok 50 millióig (39848 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 848 db
Eladó Békési családi ház hirdetés (71912398)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
Földszinti Társasházi Lakás Eladó Békésen, a Belváros és Kertváros Határán, Hatalmas Udvarral! Akkor ez a társasház földszinti...
28 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (42247751)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászapátin egy 78, 7 nm-es összkomfortos családi házat 358 nm-es telken! a sz...
22 900 000 HUF
293 589 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (35746483)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 276 nm-es telken egy 64 nm-es családi ház eladó! a ház...
34 900 000 HUF
545 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (22227469)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Mohácson, a közkedvelt Radnóti lakótelepen! Mohács egyik kedvelt, csendes és rendezett részén eladásra kínálok eg...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi egyéb lakás hirdetés (27296271)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mohács kedvelt lakóövezetében, a Horváth Kázmér utcában eladó egy 54 m2-es, 4? 5 Éve teljes körűen felújított, földszinti, háro...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (14279996)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 57 nm-es, 2 szobás, 5. emeleti, erkélyes panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
27 800 000 HUF
487 719 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (92863699)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Paks, lakótelep központjában első emeleti két szobás lakás ELADÓ! Az első emeleten elhelyezkedő 48 m2-es lakás, a képeken láth...
41 900 000 HUF
872 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (49632697)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti, jó állapotú panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
27 990 000 HUF
528 113 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi hétvégi ház hirdetés (28991675)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
A Mátra hegység északi oldalán, turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, a festői szépségű zsákfaluban, Parádóhután elhelyezkedő...
32 900 000 HUF
658 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei hétvégi ház hirdetés (84294476)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 500 nm-es telken elhelyez...
26 500 000 HUF
331 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93495385)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 47 nm alapterületű, 2 szobás, erkélyes panellakás Pécs, Uránváros részén amely kiváló lehetőséget kínál ...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárkeresztesi családi ház hirdetés (69913279)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 921 m2
Szobaszám: 1
Sárkeresztes szőlőhegyen – panorámás, tégla ikerház-fél pincével és borospincével, 921 nm-es TELKEN Ha olyan helyet keresel, a...
12 900 000 HUF
496 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38463634)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*****Szuper állapotú, felújítás óta nem lakott, 1+1 szobás ingatlan a VIII. kerületben, a Kálvária térnél! ***** Frissen felúj...
20 500 000 HUF
788 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89189944)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a VIII. kerületben a Hidegkúti Nándor Stadionnál! ***** Frissen felújított,...
26 900 000 HUF
867 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83922349)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, teljeskörűen felújított lakás a Corvin negyed szívében? Kiváló befektetés és otthon! Eladó a VIII. kerüle...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (74281595)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárdon, Béri b. Á. Utcában földszinti lakás eladó. Az ingatlan 49 m2 nagyságú, melyben 2 szoba, konyha, kü...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (24321342)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobádi családi ház hirdetés (44966757)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csobád csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy nettó 100 négyzetméteres, 2+1 szobás, két éve teljes körűen felújított c...
27 000 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi tégla lakás hirdetés (79877643)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó lakás mezőkeresztesen! Eladó Mezőkeresztesen egy 80 nm-es, konyha-étkező + nappalis + két félszobás, 2014-ben teljes körű...
26 900 000 HUF
336 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói sorház hirdetés (33593159)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 2
Szikszó kiváló részén, a 3-as fő út mellett 77 m2-es családi ház eladó 1088 m2-es telken, 2 szoba, konyha, fürdőszoba, veranda....
29 500 000 HUF
383 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal