Eladó ingatlanok 50 millióig (39847 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 847 db
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (79577377)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tata központjába 2szobás IV. emeleti lakás eladó. Az ingatlan jellemző: Elektromos rendszer és műszaki tartalom: - Villanyhá...
49 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi hétvégi ház hirdetés (44337262)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 1
Szeged közkedvelt zöldövezeti részén, Subasán kínálunk megvételre egy 840 m²-es telken elhelyezkedő, alpesi típusú hétvégi háza...
15 900 000 HUF
454 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (49173314)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 37 nm-es, 2 szobás ház egy 80 nm-es alapterületű telken, saját gépkocsi beállóval! Az ingatlan átlagos állapotú, ug...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32537148)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jelenleg bélrő lakik benne, így akár befektetésre is kiváló választás lehet. a ház rendezett és jó állapotú. -Gáz-konvektor fű...
49 990 000 HUF
1 922 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (57457725)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Ingatlan főbb jellemzői: - 1982-ben épült, beton alapon tégla falazat - nettó alapterület 100 nm, három külön nyíló szoba és eg...
42 900 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (78945379)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Projekt bemutatása Új építésű lakások Szolnok belvárosában-Minőség kényelem, értékállóság egy helyen! Eladó 32 modern, újépí...
40 800 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (39342777)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Nagyerdő alján vár téged egy igazi gyöngyszem, amely tökéletes választás lehet egyetemisták számára, akik nemcsak...
44 990 000 HUF
1 046 279 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Peresznyei családi ház hirdetés (42542246)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2712 m2
Szobaszám: 5
Eladó Peresznyén egy 120 nm-es, 5 szobás ingatlan 2712 nm-es telekkel. Az összközműves ingatlan a település központjában fekszi...
38 300 000 HUF
319 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (79323394)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Széll Kálmán utcában egy 53 nm-es, kétszobás, déli fekvésű, erkélyes téglalakás a harmadik emeleten. a lakás átlagos ál...
35 400 000 HUF
667 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (14555453)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 38nm Ára: 32. 900. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
32 900 000 HUF
865 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi tégla lakás hirdetés (63545994)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Keszthely csendes részén új építésű lakás ELADÓ! Az ingatlan főbb jellemzői: -lakófelület 30nm + 5, 8 nm erkély -2. emeleti l...
49 500 000 HUF
1 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ábrahámhegyi lakóövezeti telek hirdetés (47396928)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: n/a
A Balaton északi partján, Ábrahámhegy központjában, ugyanakkor csendes helyen, belterületi építési telek, ELADÓ! A terület 109...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ábrahámhegyi lakóövezeti telek hirdetés (33675479)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: n/a
A Balaton egyik legkedveltebb üdülőhelyén, Ábrahámhegy lankás domboldalában, belterületi építési telek, ELADÓ! A lakó-üdülőöv...
46 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserszegtomaji tégla lakás hirdetés (38396632)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy kis lakás Cserszegtomaj NYUGODT részén tágas TERASSZAL! Az ingatlan főbb jellemzői: - a lakás hasznos alapt...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracskai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (63435973)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1245 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy 1245 m²-es Szántót Baracska csendes, rendezett részén! A telek kiváló adottságokkal rendelkezik, a közm...
12 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ádándi családi ház hirdetés (35369832)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 602 m2
Szobaszám: 2
Szeretne egy nyugodt, barátságos környezetben lévő otthont, ahová csak be kell költözni? Akkor ezt az ingatlant érdemes megné...
37 900 000 HUF
631 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (74419444)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Baján egy 51 nm-es, 2 szobás, teljes körűen felújított, külön bejáratú lakást abszolút belvárosi elhelyezkedé...
39 900 000 HUF
782 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (44446552)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Tapolca szívében egy 54 m2 alapterületű 2 szobás, erkélyes lakást. KIEMELT megbízás az otthon centrum KÍNÁLA...
31 900 000 HUF
590 740 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi panel lakás hirdetés (54924747)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás lakás Mohácson, belváros közelében! Jó kisugárzású, 2. emeleti, részben felújított lakás zárt, rendezett lépcs...
32 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakanyári családi ház hirdetés (43477372)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2225 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Tiszakanyáron, forgalmas mellékutcában egy 1988 -ban vegyes falazatból épült, (a főfalak szilikátból, a vála...
26 900 000 HUF
168 125 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal