Eladó ingatlanok 50 millióig (39847 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 847 db
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (74125463)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok belvárosában megvételre kínálunk egy 51 m2 hasznos alapterületű, 4 emeletes társasházépítésű 3. emeleti lakást amely a ...
33 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57295158)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád megyében, Bátonyterenyén a Barátság úton eladó egy 4. emeleti, 55 nm-es lakás, amely részleges felújításon esett át, így...
15 900 000 HUF
289 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (26535927)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád megyében, Bátonyterenyén a Barátság úton eladó egy 4. emeleti, 53 nm-es, erkélyes lakás, amely részleges felújításon ese...
15 900 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (29982195)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mohács kedvelt lakóövezetében, a Horváth Kázmér utcában eladó egy 54 m2-es, 4 éve teljes körűen felújított, földszinti, háromsz...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói hétvégi ház hirdetés (52924779)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 301 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Mecsek lombos erdőkkel ölelt völgyében, Sikondán, 43 m2-es, panorámás nyaraló eladó. Az ingatlan csendes üdülőházas övezetb...
29 500 000 HUF
686 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi egyéb lakás hirdetés (74247467)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mohács kedvelt lakóövezetében, a Horváth Kázmér utcában eladó egy 54 m2-es, 4, 5 éve teljes körűen felújított, földszinti, háro...
42 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (33643575)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Mohácson, a közkedvelt Radnóti lakótelepen! Mohács egyik kedvelt, csendes és rendezett részén eladásra kínálok eg...
31 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislippói családi ház hirdetés (61468444)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1323 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó Kislippón Eladó Kislippón egy 80 nm-es, vegyes falazatú családi ház, amely 2023-ban teljes körű f...
30 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi családi ház hirdetés (79616455)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 7
Baranya vármegyében, a Villányi borvidék szívében eladóvá vált egy különleges adottságokkal rendelkező tégla falazatú családi h...
27 000 000 HUF
206 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45946316)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában egy felújított, 35 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás. Kiváló elhelyezkedésének és alacsony fenn...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37878133)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madocsai családi ház hirdetés (73267947)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 481 m2
Szobaszám: 3
Tolna Vármegyében, Madocsán csendes helyen eladó egy családi ház. Az épület felújítandó, hiszen a hetvenes években épült, viszo...
22 900 000 HUF
229 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (34699775)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi sorház hirdetés (23874526)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 146 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó ez a 91 négyzetméteres, kétszintes sorházi lakás, amely saját garázzsal is rendelkezik. Az ingatlan Zalaegerszeg kedvelt ...
48 000 000 HUF
527 472 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (45545927)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás KistarcsaEladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - egy...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ászári családi ház hirdetés (79255543)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2467 m2
Szobaszám: 3
Ászáron eladó 90 m²-es családi ház, rendezett állapot, folyamatosan karbantartott! Ászár csendes részén található ez az összko...
36 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (97948416)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Móron a Vértes utcában eladó egy 50 nm-es, felújított, erkélyes, 4. emeleti, panorámás kilátással rendelkező lakás. Csendes utc...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (98425838)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs–Rózsadomb kedvelt részén! Pécsett, a közkedvelt Rózsadomb városrészben kínálunk megvételre egy kedvező árú, ...
48 900 000 HUF
889 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonycsernyei családi ház hirdetés (73888399)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1602 m2
Szobaszám: 3
Bakonycsernyén jó állapotú, 76 nm hasznos alapterületű családi ház eladó. Helyiségei: 3 szoba, fürdő-wc, konyha, étkező, kamra,...
48 000 000 HUF
631 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abai családi ház hirdetés (95362532)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 2
Teljes körűen felújított családi ház eladó Aba nyugodt részén. Aba csendes, rendezett utcájában kínálunk megvételre egy 2023-ba...
32 000 000 HUF
492 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal