Eladó ingatlanok 50 millióig (39855 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 855 db
Eladó Nyergesújfalui családi ház hirdetés (33873949)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 264 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Nyergesújfalu központi részén egy vegyes falazatú, 63 nm-es, két szobás házat! Az ingatlan két szobából, elős...
24 900 000 HUF
395 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43116496)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 64 m2-es, 3 szoba + hallos, 3. emeleti erkélyes lakás, Tatabányán, a Gál István lakótelep egy nagyon nyugodt részén, ...
43 500 000 HUF
679 687 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71375479)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 30 nm-es duplex minilakás. A ingatlan re...
35 800 000 HUF
1 193 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55887433)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 47 nm-es duplex lakás. A ingatlan renová...
41 800 000 HUF
889 361 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (87354494)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújváros belvárosában, a Városháza téren kínálok megvételre egy 3. emeleti, másfélszobás, 45 m²-es, erkélyes téglalakást. ...
29 500 000 HUF
655 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41343722)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti, utcai nézetű 36 nm-es 1 szobás po...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47573722)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti utcai nézetű 26 nm-es 1 szobás pol...
37 500 000 HUF
1 442 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84572483)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti 35 nm-es 1 szobás utcai nézetű pol...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (13973292)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Pakson egy első emeleti lakást. A 48 m2-es panelban napfényes nappali, különnyíló hálószoba, közlekedő, kony...
41 990 000 HUF
874 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (33249997)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 589 m2
Szobaszám: 3
Otthon a Mátrában? Megtalálta! Mátraderecskén nyugodt, barátságos környezetében kínálunk megvételre egy 589 m2 teleken álló, ö...
45 000 000 HUF
346 153 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui panel lakás hirdetés (33783497)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panel lakás Berettyóújfalu központjában! 0630/749-88-26 Egy 54 m²-es, 2 szobás, napfényes lakás vár rád egy rendezett, ...
42 500 000 HUF
787 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mecséri családi ház hirdetés (45948271)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1525 m2
Szobaszám: 1
Természetközeli otthon a Mosoni-Duna mellett tágas telekkel! A Mosoni-Duna közelében, a Szigetköz egyik legnyugodtabb települ...
30 900 000 HUF
454 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (57379749)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2