Eladó ingatlanok 50 millióig (39900 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 900 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (99423249)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuthfalván a 20. kerületben jó környezetben, rendezett, szigetelt társasházban eladó egy 1. emeleti 49 négyzetméteres, remek...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34312223)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (29445239)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt részén, Újgyőri főtér szomszédságában, a Károly utcában, egy 55 nm-es, 2 szobás, második emeleti, t...
32 500 000 HUF
590 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57487758)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás a szentpéteri kapuban! Eladó a Pozsonyi utcán egy 52nm-es, kétszobás, erkélyes lakás egy szigetelt épület...
27 900 000 HUF
536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (52777227)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség! Felújított, 3 szobás lakás miskolcon, frekventált HELYEN! Ne keressen tovább, ha egy tökéletes helyen lévő o...
49 900 000 HUF
683 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94493555)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Misko...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37572594)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc abszolút belvárosában, 61 nm-es, 2 szobás polgári lakás! Eladásra kínálunk Miskolc szívében egy 61 nm-es, 2 szobás nagy...
32 990 000 HUF
540 819 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (63954738)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (52599635)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon a Bulgárföldön a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, felújítandó állapotú erkélyes lakás 4 emeletes tég...
22 990 000 HUF
425 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Úrhidai lakóövezeti telek hirdetés (94496291)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4711 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175782 hivatkozási számú úrhidai telek. Eladó belterületi tele...
6 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Úrhidai lakóövezeti telek hirdetés (43375784)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5867 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175776 hivatkozási számú úrhidai telek. Eladó belterületi nyel...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóecsegi családi ház hirdetés (22549769)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179844 hivatkozási számú sajóecsegi családi h...
25 000 000 HUF
215 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (45683723)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 1557 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Polgár központjához közel - kétgenerációs családi ház nagy telekkel, garázsokkal, gazdasági épületekkel! Pol...
33 900 000 HUF
275 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi tégla lakás hirdetés (77537848)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma