Eladó ingatlanok 60 millióig (49587 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 587 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45533159)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertváros csendes zöldövezeti részén, a Malomvölgyi úton, 52 m2, felújított, két szobás, erkélyes panellakás eladó. Az ing...
46 900 000 HUF
901 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (85338897)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 531 m2
Szobaszám: 4
Tolna vármegye Dombóvár Szuhajdomb (magasabb) városrészen jó állapotban levő 102 nm összközműves családi ház eladó. Az 1960 épü...
26 900 000 HUF
263 725 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dombóvári panel lakás hirdetés (62333277)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Dombóvár központ közeli részén 28 nm garzonlakás eladó. a lakás 4 emeletes panel társasház első emeletén helyez...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (76433537)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: + 1 fél
Tolna megye Dombóvár, az újdombóvári városrészen felújított 46 nm családi ház eladó. Szerkezete tégla, tetőfedése 10 éve felújí...
26 500 000 HUF
576 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (33448897)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tolna megye Dombóvár, az újdombóvár városrészen 2021. Évben teljesen felújított 48 nm családi ház eladó. Szerkezete 50% tégla, ...
26 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77371462)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2. emeleti 2 háló + nappali-amerikai konyhaEladó kertvárosi 47nm-es, keleti tájolású, 2. emeleti2 szoba + nappali-konyhás, prém...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74428443)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros kedvelt részén eladó egy 10/1. emeleti, vezetékekig felújított és átalakított, amerikai konyha nappali+ 2 szoba,...
50 500 000 HUF
990 196 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szomolyai családi ház hirdetés (49479267)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1345 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy kiváló állapotú, igényesen felújított, 122 m2-es családi ház, amely egy tágas, 1345 m2-es telken helyezkedik el. Az...
47 900 000 HUF
392 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (61774329)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (38651647)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csak az OTP ingatlanpont ajánlatában! Eladásra kínálunk a nyüzsgő belváros szívében, közvetlenül a pláza mellett, egy 74 nm-es...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi egyéb telek hirdetés (34333413)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2091 m2
Szobaszám: n/a
Eladó panorámás üdülőtelek csendes, madárcsicsergős környezetben! Eladásra kínálok egy hangulatos zártkerti üdülőtelket Kerepes...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (92812724)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38657313)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó rendezett társasházi második emeleti erkélyes lakás a belváros szívében VI. kerület, Nyugati pályaudvar közelébenKiváló l...
36 900 000 HUF
2 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94494389)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi egyéb telek hirdetés (94534743)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a