Eladó ingatlanok 60 millióig (49587 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 587 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92433334)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. a 3, 9 mé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (28479138)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 3
Közvetlen vízparti könnyűszerkezetes ház Dömsödön- saját partszakasszal és stéggel! Dömsödön eladó egy 62 m2-es, 2022-ben épül...
53 900 000 HUF
883 606 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (74512696)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 60 nm-es, 2 szobás, erkélyes, magasföldszinti lakás, amely kiváló választás lehet mindazok számára, akik szeretnének ...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (78755494)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (19494259)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy teljes körűen felújított, földszinti, kertkapcsolatos társasházi lakást Paks közkedvelt, óvárosi részén. ...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai ikerház hirdetés (71729446)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 4
Meghitt, új építésű ikerházfél eladó Kókán saját kerttel, családok számára tökéletes választás Ha olyan helyet keres, ahol csa...
58 000 000 HUF
532 110 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (37548338)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csendes, zöld környezetben lévő lakás a Papp László Sportaréna közelében! Budapesten, a Papp László Budapest Sportaréna közve...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (63697924)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2069 m2
Szobaszám: 2
************ Hatalmas kert, csendes környezet, mégis minden közel, eladó tégla ház Dömsödön! ************ Dömsödön eladó egy 6...
40 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (39977777)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2069 m2
Szobaszám: 2
40 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi lakóövezeti telek hirdetés (36413353)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1844 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetési telek Villányban, a pincészetek szomszédságában! Eladó egy 1844 m²-es építési telek Villány egyik frekventá...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (95575334)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, 57 négyzetméteres, 2 és fél szobás panel lakás, mely egy 4 emeletes társasházban található. a lakás eloszt...
32 900 000 HUF
577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci panel lakás hirdetés (74114927)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, 57 négyzetméteres, 2 és fél szobás panel lakás, mely egy 4 emeletes társasházban található. A lakás elos...
32 900 000 HUF
577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonendrédi hétvégi ház hirdetés (94599614)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1421 m2
Szobaszám: 2
Balatonendréden eladó egy 50 nm-es, teljes felújításon átesett, tégla építésű hétvégi ház. Az épület 1421 nm-es telken helyezke...
35 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nadapi termőföld, szántó hirdetés (49725153)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nadap! Eladó Nadap szőlőhegyen egy 2687 m2 méretű szőlős, jelenleg is művelés alatt áll, fekvése DK. Az ingatlan közel található a településhez. Tulajdoni viszonyok rendezettek. Az ár természetesen irányár! ! ! Kérem keressen bizalommal! Referencia szám: me064041
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pázmándi üdülőövezeti telek hirdetés (67353374)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: n/a
Pázmándi telek pincével! Eladó Pázmándon a Bálint Borárium közelében egy 840 m2 méretű telek kiváló pincével. Az ingatlant sző...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sukorói termőföld, szántó hirdetés (73448747)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Sukorói telek! Eladó Sukorón a szőlőhegyi részen egy nagy méretű, jelenleg nem használt, panorámás terület! Az ingatlan a főút...
31 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (22393793)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy kb. 75 M² alapterületű, folyamatosan felújított családi házat a Mohácsi szőlőhegyen, az önkormányzati pin...
41 500 000 HUF
553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (81538733)