Eladó ingatlanok 60 millióig (49587 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 587 db
Eladó Csongrádi házrész hirdetés (74487563)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 610 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó házrész Csongrád frekventált részén akár otthonnak, akár üzletnek! Csongrád központ...
7 000 000 HUF
93 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi lakóövezeti telek hirdetés (44785476)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegyében, Szentes városának kellős közepén kínálunk megvételre egy 350 nm-es, kiváló adottságokkal rendelkez...
15 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (48714338)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (52832647)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (43447385)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy felújított 2 szobás családi ház! !...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (73473271)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Szentes kedvelt, csendes Kísér városrészében eladásra kínálunk egy 89 m2-es, teljesen ös...
33 000 000 HUF
370 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi lakóövezeti telek hirdetés (75733768)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye Csongrád városában 786 m2-es telek eladó. a Helyi építési szabályozás szerint a legnagyobb beépítettsé...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi tanya hirdetés (33286913)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
*** Tanya eladó*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen egy nagyon hangulatos ...
26 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (43382476)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi lakóövezeti telek hirdetés (89257943)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 9040 m2
Szobaszám: n/a
Csak az Otp Ingatlanpontnál! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen 9040m2-es építési telek. a beépítésre váró terület jól...
11 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (94481593)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy hangulatos 21 nm-es tanya! a felújí...
3 300 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (47345544)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei családi ház hirdetés (76232231)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Balatonlelle tabán Igazi balatoni vidéki hangulat, hatalmas telekkelBalatonlelle csendes, kertvárosi részén, a közkedvelt Tabán...
52 900 000 HUF
513 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei üdülőövezeti telek hirdetés (71393899)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: n/a
Vadregény és panoráma alkotóknak és álmodóknak! Szentendre Szarvashegyének egyik legkülönlegesebb pontján kínáljuk ezt a 950 m²...
59 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (52997475)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (93959727)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Pécelen eladó két lakrészre osztott családi ház! Pécelen kínálunk megvételre egy 87 m² alapterületű és 2, 58 m belmagasságú, ...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (32874357)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2854 m2
Szobaszám: 3
Sülysápon eladó, hangulatos, verandás, 2 szoba + nappalis családi ház, nagy 2854 nm-es telekkel! Az ingtlan az első része 196...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (34763494)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1
Sülysáp központjában kis ház, nagy lehetőség a piac tér KÖZELÉBEN! Sülysáp szívében, a Piac tértől pár perc sétára, eladó egy...
35 000 000 HUF
945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavacsi családi ház hirdetés (42722244)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladom 86 nm-es hasznos alapterületű abszolút száraz, világos, belső adottságait tekintve nagyon élhető elrendezésű helyiségekb...
56 900 000 HUF
661 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraterenyei családi ház hirdetés (92427454)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 2029 m2
Szobaszám: 7
Mátraterenye Nádujfalu településrészének központjában kínálunk megvételre egy 2029 m²-es telken elhelyezkedő, két külön funkcio...
37 900 000 HUF
200 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal