Eladó ingatlanok 60 millióig (49830 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 830 db
Eladó Törteli lakóövezeti telek hirdetés (47649595)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Törtelen – ahol a természet valóban körbeölel! Körbekerített, 815 m²-es csodás telek keresi új tulajdonosát Törte...
3 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri külterületi telek hirdetés (72457895)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5850 m2
Szobaszám: n/a
Ipari, kereskedelmi övezet - csendes, nyugodt környék - villamosáram, gáz, ivóvíz, csatorna az utcában - 5850 nm telekterület S...
8 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (35549463)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Nagykáta központi részén, mégis nyugodt, csendes utcában kínálunk megvételre egy jó állapotú, 3 szobás, összközműves családi há...
37 000 000 HUF
336 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodonyi családi ház hirdetés (83434444)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 2209 m2
Szobaszám: 3
A Bodony csendes, nyugodt utcájában – a festői Mátra felső részén – eladó egy folyamatosan karbantartott, 90 nm-es vályogház, a...
37 900 000 HUF
280 740 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszentimrei családi ház hirdetés (68445743)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 4
Képzeld el, hogy a festői Mátraszentimre csendes utcájában találod meg ezt a kivételes lehetőséget. Az ingatlan egy 89, 2 m²-...
32 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi külterületi telek hirdetés (47727332)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: n/a
A Budapest 21. kerületében, Csepel - Háros városrészében található telek ideális választás mindazok számára, akik ipari-gazdasá...
13 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (99655574)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel Budapest 21. kerületének egyik rejtett gyöngyszemét, Szabótelepen található, 45 nm-es, két szobás lakásunkat, amely...
54 900 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (67335532)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 1
Eladó Tápiószele csendes részén, 46 nm-es, 1 szobás családi ház. Az ingatlan felújítása még folyamatban van. Nyílászárók, ele...
25 000 000 HUF
543 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti tégla lakás hirdetés (79534714)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaszentgrót szívében, egy kiváló állapotú, frissen felújított lakás várja új tulajdonosát. Ez a 59 négyzetméteres első emel...
54 900 000 HUF
930 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pálfai családi ház hirdetés (94133577)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1006 m2
Szobaszám: 2
Pálfán felújított családi ház eladó. Ha egy felújított otthont keres a családjának egy csendes településen, akkor ez az ingat...
33 500 000 HUF
304 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (78149659)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1547 m2
Szobaszám: 3
Ha kedveli az eleganciát, ez az egyedi tervezésű ingatlan csakis Önre vár! Azoknak ajánlom ezt a csodaszép kis házat, akik a pé...
43 700 000 HUF
485 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsegi családi ház hirdetés (73629648)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Eladó panorámás családi ház Ecsegen – nyugodt környezetben, nagy telekkel Ecseg csendes, nyugodt részén eladó egy 62 m²-es, 2 s...
13 990 000 HUF
225 645 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bujáki családi ház hirdetés (84946965)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1627 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Bujákon, gyönyörű természeti környezetben Buják csendes, nyugodt részén, az erdő szélén eladó egy 64 m²-es c...
19 900 000 HUF
310 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb telek hirdetés (96233724)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: n/a
Debrecen Bayk András kertben telek eladó! - Vezetékes víz, gáz, villany telken belül található. - Optikai kábeles internet a...
14 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (24638398)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2818 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház nagy telekkel Vásárosnamény városában! Ha nyugodt környezetben keres otthont, ahol a tér és a termész...
15 000 000 HUF
159 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kölesdi családi ház hirdetés (17235554)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2087 m2
Szobaszám: 4
Kölesden 4 szobás, jól karbantartott, háromszintes családi ház garázzsal, nagy telekkel eladó. Szekszárdon földszinti vagy el...
38 900 000 HUF
324 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (33414272)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes, rendezett utcájában egy 145 m2-es, 2 szintes, 5 szoba ...
41 500 000 HUF
286 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Öcsödi családi ház hirdetés (93384246)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1225 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Öcsödön, rendezett utcában egy 82 m2-es, 3 szobás, összkomfortos családi házat...
11 500 000 HUF
140 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tényői ikerház hirdetés (29137688)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Győr közelében, Tényőn családi ház eladó nagy telekkel és műhellyel! Tényő csendes, nyugodt környezetében, Győrtől mindössze 18...
37 500 000 HUF
535 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (62749253)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló elhelyezkedésű, világos, teljesen felújított, 30 nm-es, 2 galériás garzonlakás Budapest egyik legkeresettebb r...
53 900 000 HUF
1 796 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal