Eladó ingatlanok 60 millióig (49830 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 830 db
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (43382476)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi lakóövezeti telek hirdetés (89257943)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 9040 m2
Szobaszám: n/a
Csak az Otp Ingatlanpontnál! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen 9040m2-es építési telek. a beépítésre váró terület jól...
11 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csongrádi hétvégi ház hirdetés (94481593)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy hangulatos 21 nm-es tanya! a felújí...
3 300 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (47345544)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei családi ház hirdetés (76232231)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Balatonlelle tabán Igazi balatoni vidéki hangulat, hatalmas telekkelBalatonlelle csendes, kertvárosi részén, a közkedvelt Tabán...
52 900 000 HUF
513 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei üdülőövezeti telek hirdetés (71393899)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: n/a
Vadregény és panoráma alkotóknak és álmodóknak! Szentendre Szarvashegyének egyik legkülönlegesebb pontján kínáljuk ezt a 950 m²...
59 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (52997475)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (93959727)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Pécelen eladó két lakrészre osztott családi ház! Pécelen kínálunk megvételre egy 87 m² alapterületű és 2, 58 m belmagasságú, ...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (32874357)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2854 m2
Szobaszám: 3
Sülysápon eladó, hangulatos, verandás, 2 szoba + nappalis családi ház, nagy 2854 nm-es telekkel! Az ingtlan az első része 196...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (34763494)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1
Sülysáp központjában kis ház, nagy lehetőség a piac tér KÖZELÉBEN! Sülysáp szívében, a Piac tértől pár perc sétára, eladó egy...
35 000 000 HUF
945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavacsi családi ház hirdetés (42722244)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladom 86 nm-es hasznos alapterületű abszolút száraz, világos, belső adottságait tekintve nagyon élhető elrendezésű helyiségekb...
56 900 000 HUF
661 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraterenyei családi ház hirdetés (92427454)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 2029 m2
Szobaszám: 7
Mátraterenye Nádujfalu településrészének központjában kínálunk megvételre egy 2029 m²-es telken elhelyezkedő, két külön funkcio...
37 900 000 HUF
200 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyúrói lakóövezeti telek hirdetés (88473127)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2017 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Gyúró központi részén egy 2017 m2-es belterületi, lakóövezeti telek (mérete 125m×17, 6m). Lf-2 övezetben kialakítható te...
25 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59364567)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legkeresettebb részén, VI. kerület Belső-Terézvárosban, kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 32 m²-es...
53 500 000 HUF
1 671 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (17373397)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 2
Otthonos, 69 nm-es, jól kihasználható családi ház eladó Hajdúszovát központi részén, mindössze negyedórás autóútra Debrecen vár...
36 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (22274634)
69 napja a megveszLAK-on