Eladó ingatlanok 60 millióig (49831 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 831 db
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (32549754)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1368 m2
Szobaszám: 3
Nyíradonyban a főúttól és központtól nem messze, csendes környezetben eladó egy belső 2 szintes családi otthon. Ez az otthon l...
45 000 000 HUF
468 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (75373988)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1186 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy bővítés alatt álló kis családi ház Bocskaikertben. Az ingatlan város közeli, Debrecen autóval 10 perc alatt elérhető....
18 500 000 HUF
377 551 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (17653699)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 754 m2
Szobaszám: n/a
Építési saroktelek eladó Debrecenben a Nagysándortelepen! Debrecenben eladó egy 754 m²-es építési saroktelek, kiváló adottság...
43 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (47197365)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4646 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy különleges lehetőséget azoknak, akik a város szélén, mégis közel a természethez szeretnének építkezni. Aj...
16 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (87749543)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy különleges lehetőséget rejtő, felújítandó családi ház Hosszúpályiban, Hajdú-Bihar megyében, mely nem csak egy, de két...
27 990 000 HUF
233 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (67227137)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen, Bayk András kertben eladó egy 1320 nm-es zártkerti ingatlan rajta egy 55 nm-es kétszintes házzal és melléképületekkel...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (56992754)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti ...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (12679897)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Létavértes központjában, 3 szobás, étkező-konyhás, 89nm-es családi ház, 770 nm-es telken, különálló garázzsal eladó! Jellemző...
25 000 000 HUF
280 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (33742733)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 4405 m2
Szobaszám: 1
Debrecen agglomerációjában Nyíradonyban eladó egy tökéletes családi háznak az alapja. Jelenleg egy 218 nm-es egység áll a telk...
17 500 000 HUF
80 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (93549879)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 5
Eladó Családi Ház Kereskedelmi Potenciállal Vámospércsen! Kiváló lehetőség Befektetőknek és Saját Vállalkozásban Gondolkodókn...
38 000 000 HUF
452 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32975747)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben a Császár Péter utcán 463 nm - es telek eladó. A telek főbb jellemzői: - a telken található egy 55 nm-es családi ...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi lakóövezeti telek hirdetés (97795755)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11152 m2
Szobaszám: n/a
Nyíradonyban, a Belvároshoz közel, építési és gazdálkodásra is alkalmas telek eladó! Főbb jellemzői: - 11. 152 Nm-es, - közm...
9 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33364644)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, telken belül gáz. a há...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (43775755)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 3
Debreceni vonzáskörzetében, Sámsonkertben eladó egy szép állapotú, két szobás, amerikai konyhás nappalis családi ház. A kínál...
36 990 000 HUF
697 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48573854)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600nm földterülettel eladó. Kiváló lehetőség befek...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (98418728)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2154 m2
Szobaszám: 2
Hajdúsámsonban, a központ közelében kínálok eladásra egy 60nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú, szerkezetileg kifogástalan állapo...
26 000 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi lakóövezeti telek hirdetés (52884877)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4806 m2
Szobaszám: n/a
Hajdúhadház városközpontjához közel, lakóövezetben, kétirányú, aszfaltozott utcában 4806 nm-es építési telek eladó. A telek f...
21 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (23376435)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 4057 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyíradonyban Debrecen vonzáskörzetében! Csendes, kisvárosias környezetben, lakható, igény szerint felújítand...
27 000 000 HUF
391 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (24957651)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 342 m2
Szobaszám: 2
Felújított, azonnal költözhető családi ház eladó zalaegerszegen lakás ÁRÁÉRT! Zalaegerszeg nyugodt, belváros közeli részén kíná...
43 500 000 HUF
925 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (36942483)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
53 490 000 HUF
849 047 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?