Eladó ingatlanok 60 millióig (49831 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 831 db
Eladó Mérki családi ház hirdetés (35821458)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1345 m2
Szobaszám: 3
Eladó Mérk egyik csendes, nyugodt utcájában egy kb. : 1970-Ben épült családi ház. Az ingatlan kb. : 90 Nm, tartozik hozzá egy ...
22 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33348452)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka ajánlat Kertváros szívében! Eladó egy 70 m2-es, erkélyes, felújított, alacsony rezsijű lakás az Uitz Béla utcában ilyen ...
56 800 000 HUF
811 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (22249169)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Pécs kedvelt városrészén! Pécs egyik népszerű, családi házas övezetében eladó egy tégla építésű, 80 nm-es, 3...
59 999 900 HUF
714 284 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (92387359)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társashá...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (54344847)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (57744488)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó 2 szobás lakás Pesterzsébet központjában! ***Megvételre kínálok egy 1967-ben épült, 55 négyzetméteres, 3. emeleti, 2 ...
53 990 000 HUF
981 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (69552399)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 126 m2
Szobaszám: 3
Eladó modern, 3 szobás, saját kerttel rendelkező, világos otthon Turán! Megvételre kínáljuk Tura legjobb részén hat lakásos s...
53 900 000 HUF
962 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87733684)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - 25nm-es lakás ügyvédi megosztással, külön mérőkkel! Eladásra kínál...
44 900 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi ikerház hirdetés (64374863)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
Kedves Érdeklődő! Megvételre kínálunk Dabas-Sáriban, pár percre az 5-ös úttól, nyugodt, csendes környezetben egy jelenleg sze...
40 000 000 HUF
476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocséri egyéb lakás hirdetés (84347352)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Kocsér belterületén új négylakásos könnyűszerkezetes társasház 47 m2-es hasznos alapterületű lakása, 998 m2-es t...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83434843)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt ingatlan kiváló lokációban, a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén*** Eladó egy 27 m? Alapterületű, ...
26 500 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (38921157)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kertváros infrastrukturálisan ellátott részén, 64 m2-es, 3 külön nyíló szobás, 2. emeleti, teljes körűen felújított lakás...
59 900 000 HUF
935 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi hétvégi ház hirdetés (47533493)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2