Eladó ingatlanok 60 millióig (49825 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 825 db
Eladó Vácrátóti házrész hirdetés (45773235)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Vácrátóton a Botanikus kert szomszédságában egy vályogépítésű családi házrészt, amely kiválóan ötvözi a hagyo...
33 500 000 HUF
418 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (74646444)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Budapest XXIII. kerület mindenhez közel. Eladó egy lakható állapotú házrész a 23. kerület kertvárosi részén. a családi otthon e...
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (69777324)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 22 000 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (45452993)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (96727145)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház ócsán! Kiváló befektetési LEHETŐSÉG! Eladásra kínálok Ócsán egy 64 m2 hasznos alapterületű önálló csal...
35 900 000 HUF
569 841 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kávai családi ház hirdetés (44635679)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1605 m2
Szobaszám: 2
Pest megyében, Káva községében eladó önálló családi ház! Eladásra kínálok egy közepes állapotú ingatlant Budapesttől 40 percnyi...
34 500 000 HUF
507 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (99949777)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Csepel beruházási részén egy 563m2-es építési telket. (Besorolása VI-1/Sz-3) Beépíthetősége 55%, max. Magassá...
45 900 000 HUF
655 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (45279724)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 1
45 900 000 HUF
655 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (45489732)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
Eladó - Új Élet Kezdete Úrin, Pest Megyében! Műszaki:Az épület vegyes falazatú szerkezete egy stabil beton alapra épült, ami ho...
49 000 000 HUF
569 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (92633973)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2260 m2
Szobaszám: 3
Nagyhalász központjában, 78 nm-es hasznos alapterületű, 3 külön bejáratú szobás, konyha + étkezős, közepes állapotú családi ház...
19 990 000 HUF
249 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (17374974)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza Ungvár sétányon, 43 nm-es, utcafronti kirakattal rendelkező üzlethelyiség eladó! Jellemzők:- Utcafronti bejárat- Sa...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ilki családi ház hirdetés (99333837)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 3943 m2
Szobaszám: 3
Ilk, Kossuth utcában, 160 nm-es, Nappali + 2 szobás, 2 konyhás családi ház, 3943 nm-es telken eladó! Jellemzők:- Vályog, vegyes...
24 990 000 HUF
156 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szorgalmatosi lakóövezeti telek hirdetés (29896763)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10194 m2
Szobaszám: n/a
Szorgalmatos belterületén, 10194 nm-es területen fekvő, jelenleg gépkocsi tároló, udvar és szántóként nyilvántartott épületegyü...
55 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (38434853)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 3
Nyírbogdány Fő utcából nyíló utcájában, teljeskörűen felújított, Nappali + amerikai konyhás, + 2 szobás családi ház, 1055 nm-es...
45 900 000 HUF
588 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (39553915)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1734 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza, nyírszőlős városrészben, a Vasút utcában, 1734 nm-es építési telek eladó! Jellemzők:- Utcafronti szélesség 15, 3 m...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (63246467)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 3
Ibrány, Városi Óvodához közel, csendes utcában, 110 nm-es, 4 éve teljes körű felújításon átesett, Nappali, Konyha+étkezős, +2 s...
20 900 000 HUF
190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balsai családi ház hirdetés (25447667)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 2
Balsa kis utcájában, a Pozsonyi utcában, Tisza parthoz közel, 93 nm-es, 2 szobás, konyha, étkezős, teljes körű felújításon átes...
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi erdő hirdetés (43284493)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyírbogdány bevezető útja mellett, 30 ha 9341 nm-es erdő eladó! Csereként telek, Nyíregyházán garázs beszámítása lehetséges! További kérdés esetén keressen elérhetőségeimen! Vevőink részére minden szolgáltatásunk díjmentes!
16 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (74781667)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 3
Nagyhalász, Táncsics utcán, 90 nm-es 3 szobás, konyha+étkezős, teljeskörűen felújított családi ház, 1071 nm-es telken eladó! Je...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (99951778)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium közelében, 18 nm-es üzlethelyiség eladó. Jellemzők:- Téglaépítésű társasház földszintjén tal...
9 990 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal