Eladó ingatlanok 60 millióig (49825 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 825 db
Eladó Kétbodonyi étterem, vendéglő hirdetés (45672645)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: n/a
Kétbodony szívében, a település egyik legszebb részén kínálok megvételre egy több funkciós, téglaépítésű, 2001-ben épült ingatl...
52 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (46344641)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló állapotú, felújított, két szobás, nagy erkélyes lakás a város központjában eladó! A tégla építésű tömb harmadik emeleté...
39 990 000 HUF
740 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Madocsai családi ház hirdetés (47744861)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 2106 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Madocsa egyik csendes kis utcájában 168 nm alapterületű családi ház eladó. Madocsa egy festői fekvésű település Tolna vármegy...
52 000 000 HUF
309 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (87443591)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó rendezett társasházi második emeleti erkélyes lakás a belváros szívében VI. kerület, Nyugati pályaudvar közelében Kiváló...
36 900 000 HUF
2 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64544397)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó rendezett társasházi második emeleti erkélyes lakás a belváros szívében a VI. kerületben Kiváló lehetőség azoknak, akik ...
36 900 000 HUF
2 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (77993212)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 2
Központközeli, tágas családi ház nagy telekkel kiváló átalakítási lehetőségekkel Bocskaikert központjától mindössze 300 méterre...
59 900 000 HUF
570 476 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (33353963)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓ Debrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszfo...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (28848179)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szombathelyen a városközpontban, tégla társasházban a 3. emeleten, egy 52 m2-es 2 szobás lakás fiataloknak, vagy befektetőknek ...
34 900 000 HUF
671 153 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (39739594)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Remek lehetőség Marcalváros I-en földszinti, erkélyes lakás eladó! Eladásra kínálunk Győr-Marcalváros i. Városrészében egy 55...
53 500 000 HUF
972 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (49479297)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tápiószentmártonban egy 45 m2-es ház. Az ingatlan tégla építésű, kialakításra került benne közlekedő, nappali, konyha, fü...
26 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádnémeti családi ház hirdetés (53227776)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 2
Hernádnémeti lehetőség azoknak, akik nem kész házat, hanem értéket keresnekAz ingatlan jellemzői: Teljes felújítást igényel tel...
17 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (24423562)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 2
Ez a Sajópetriben található ház tökéletes választás lehet mindazok számára, akik Miskolchoz közel (15km) szeretnék élni életüke...
18 900 000 HUF
282 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (25394763)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Nagykáta központjában, egy igényesen felújított ingatlant, mely 1980-ban épült és 2025-ben teljes körűen, min...
59 000 000 HUF
855 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (82374937)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Monorierdőn közel az Általános iskolához, barátságos utcában eladó 57 m2-es, BETON alapra épült családi ház 554 m2-es telken. ...
44 990 000 HUF
789 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (26157635)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eger, északi városrészen, 70 m2-es, 3 szobás, részben felújított lakás eladó! Eladásra kínálok egy panelprogramos társasház 7...
56 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34519843)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Eger eszéki városrészében egy 60 m2-es, két szobás, első emeleti lakást, amely kiváló lehetőséget kínál minda...
35 900 000 HUF
598 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (14925434)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
35 900 000 HUF
598 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri külterületi telek hirdetés (22889294)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2423 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Telek Győr-Pósdombon! Amennyiben egy kedves kis telektulajdonos szeretne lenni egy csodálatos helyen, Győr-Pósdombon, a...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (23253443)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Adyvárosban egy 55 nm-es, két szobás erkélyes lakást, amely a 3%-os hitelre is alkalmas! Az ingatlan a tizeneg...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri hétvégi ház hirdetés (24143544)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 3157 m2
Szobaszám: 2
Győr- Moson- Sopron vármegyében, Győr-Pósdomb részen 34 m2-es nyaraló 3 157 m2 teleken eladó. A ház 2 szintes, a földszinten 1...
16 000 000 HUF
470 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal