Eladó ingatlanok 60 millióig (49062 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 062 db
Eladó Balatonakali hétvégi ház hirdetés (12523791)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 106 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Alatoni nyaraló panorámával, strand közelében – BALATONAKALI Balatonakalin, csendes, nyugodt környezetben kínálunk megvételre ...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási lakóövezeti telek hirdetés (32518264)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: n/a
🏡 Eladó építési telek hajdúnánáson – jó HELYEN! Hajdúnánás egyik kedvelt, kertvárosi részén, a Tizedes utcában kínálok megvé...
13 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sátoraljaújhelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33536767)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy első emeleti, teljes körűen felújított lakást Sátoraljaújhely egyik kedvelt részén, a Vasvári környékén, m...
26 900 000 HUF
480 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szemerei családi ház hirdetés (53933967)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy falysi ház egy park ban. Tehermentes, rézben felujítot. Ablakok ki vanak cserélve faablkra, uj, komplet gáz fűtés kon...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi iroda irodaházban hirdetés (64747567)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
XIV. Ker. Belső részén eladó egy 32 nm-es, jó állapotú ingatlan! A Kövér Lajos utcában, a Thököly úttól 1 percre található in...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54585553)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás a Budapest IV. kerületben, a Deák Ferenc utca 69 alatt! Első emeleti, per- és tehermentes ingatlan, amely teljes ...
59 900 000 HUF
1 130 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (26926967)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk egy jó elhelyezkedésű lakást. Az ingatlan 46 nm-es, 2 szobás. a szobák külön nyílnak. a konyha étkezős. A...
46 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (34726733)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belső kétszintes, 2 szobás lakás Rákoskeresztúron Eladásra kínálunk a XVII. kerületi Újlak utcában egy 47 nm-es, belső ké...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (78383722)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a XXI. kerületben, a Templom utcában, Csepel belvároshoz közel egy 4 emeletes társasház 2. emeleti 55 nm-es 2 szobá...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (98634568)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, csendes, zárószinti lakás eladó a József Attila lakótelepen. Kiváló elosztású, 26 nm-es garzonlakást kínálunk eladás...
43 990 000 HUF
1 691 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (24744716)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Remek Lehetőség! Eladó egy felújított hangulatos 46 m2-es lakás Újpest szívében, központi, könnyen megközelíthető helyen. a 3...
54 900 000 HUF
1 193 478 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (43753662)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Felújított, utcáról nyíló alagsori üzlethelyiség Eladó a Madách gimnáziummal szemben a VII. kerületben. Eddig mosodaként működött, tehát ipari mennyiségű áram és víz áll rendelkezésre. Amennyiben több információra lenne szüksége, várom szíves hívását.
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (97324134)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XI. kerületben a Bank Bán Utcában Eladó Egy Teljes Körűen Felújított, 30 Nm-Es, 1 Szobás, Azonnal Birtokba Vehető 2. emeleti La...
54 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63747284)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk egy előnyös fekvésű, világos 2 szobás lakást. A lakás Pesterzsébet városközpontban helyezkedik el. 53 Nm-...
55 000 000 HUF
1 037 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72527424)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület, Pozsonyi Út Közelében Felújított, BÚtOROZOTT, Kertre Néző Lakás Eladó! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezk...
59 900 000 HUF
1 663 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (37434564)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Felújított Fogászati Röntgenlabor Eladó A VII. kerületben eladó egy jelenleg is működő, kétszintes Fogászati Röntgenlabor komp...
52 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (37421576)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Erzsébet kertes házas részének szélén egy néhány éve teljes körűen felújított kiváló állapotban lévő házban ta...
57 000 000 HUF
1 036 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (53497415)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Biztonságos, azonnal jövedelmező ingatlanbefektetés a Kispesti piac szívében A három, stabilan kiadott üzlethelyiségből álló p...
45 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (44842273)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapesten, a XXI. kerületben, Csepelen az Erdősor Lakótelepen egy 4 emeletes társasház 4. emeleti 64 nm-es 2 plusz fél szobás,...
59 500 000 HUF
929 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (61373541)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított - Félemeleti - egyszobás garzon Teljesen felújított félemeleti lakásokat kínálok ügyvédi használati megosztással. ...
37 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal