Eladó ingatlanok 60 millióig (49108 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 108 db
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (35764815)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó Tápiószentmártonban - Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re! Pest vármegyében, Tápiószentmártonban kínálok megv...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (83137472)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2192 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városában eladó egy részben felújított, 101 nm-es családi ház. ...
29 900 000 HUF
296 039 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (49747237)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2692 m2
Szobaszám: 3
Újfehértó Kisrétkör kedvelt részén, a Táncsics utcában eladó egy 73 nm-es családi ház + 10 nm-es fedett terasszal, 2692 nm-es t...
37 000 000 HUF
506 849 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (94733491)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1301 m2
Szobaszám: 4
Leveleken eladó egy 92 nm-es, földszintes családi ház, amely 1995-ben épült, szilikát falazattal. Az ingatlan a település egyi...
39 000 000 HUF
423 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (34536763)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori panel lakás hirdetés (17384314)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 56 m2 alapterületű, 3. emeleti, teljes körűen felújított lakást. Amely kiváló választás lehet akár saját...
37 800 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycserkeszi hétvégi ház hirdetés (22595444)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház (tanya jellegű), nagy telekkel Nyírtelek és Nagycserkesz között - csend, természet, lehetőségek! Nyírtelek ...
24 500 000 HUF
278 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúhetényi családi ház hirdetés (59374378)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2380 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó felújítandó családi ház Hosszúhetény központjában, nagy telekkel és melléképületekkel! Hosszúheténybe kínálunk megvétel...
49 000 000 HUF
490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúhetényi családi ház hirdetés (33473793)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2380 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
49 000 000 HUF
490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi hétvégi ház hirdetés (33898873)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 590 m2
Szobaszám: 1
Télen-nyáron lakható, egy szinttel bővíthető hétvégi-ház eladó Budapest 22. Rózsavölgyben KEDVEZŐ ÁR BŐVÍTÉSI LEHETŐSÉG SAJÁT ...
44 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94274791)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai hétvégi ház hirdetés (34399568)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: 2
Eladó kis ház a Kastélyszőlőkben bővítési lehetőséggel! Békéscsaba Kastélyszőlő városrészében, a Boglyás utcában eladó egy felú...
17 900 000 HUF
447 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (64475693)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Békéscsaba Lencsési városrészében! Az ingatlan ideális választás lehet fiatal pároknak, de befektetésként is reme...
28 900 000 HUF
498 275 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (31528468)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Békés egyik kedvelt részén, a Teleky utcában! Megvételre kínálunk egy tégla szerkezetű, jó állapotban lévő ...
42 900 000 HUF
373 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (37997311)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 3
Eladó Felújított, Korszerűsített Családi Ház Békéscsaba! Az ingatlant azok számára ajánlom akiknek fontos a kertes ház és a k...
39 999 000 HUF
380 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (85764373)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 344 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 8
Különleges adottságú családi ház eladó Békéscsabán, a Bánát utcában Békéscsabán, a Bánát utcában kínálunk megvételre egy egyed...
59 900 000 HUF
174 127 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai ikerház hirdetés (59273945)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladó ikerház az Orosházi úton – praktikus elrendezés, kényelmes otthon Az Orosházi úton kínálunk megvételre egy 1994-ben épül...
49 000 000 HUF
379 844 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46894144)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (43243722)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (35615343)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal