Eladó ingatlanok 60 millióig (49063 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 063 db
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (34726733)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó belső kétszintes, 2 szobás lakás Rákoskeresztúron Eladásra kínálunk a XVII. kerületi Újlak utcában egy 47 nm-es, belső ké...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (78383722)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a XXI. kerületben, a Templom utcában, Csepel belvároshoz közel egy 4 emeletes társasház 2. emeleti 55 nm-es 2 szobá...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (98634568)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, csendes, zárószinti lakás eladó a József Attila lakótelepen. Kiváló elosztású, 26 nm-es garzonlakást kínálunk eladás...
43 990 000 HUF
1 691 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (24744716)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Remek Lehetőség! Eladó egy felújított hangulatos 46 m2-es lakás Újpest szívében, központi, könnyen megközelíthető helyen. a 3...
54 900 000 HUF
1 193 478 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (43753662)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Felújított, utcáról nyíló alagsori üzlethelyiség Eladó a Madách gimnáziummal szemben a VII. kerületben. Eddig mosodaként működött, tehát ipari mennyiségű áram és víz áll rendelkezésre. Amennyiben több információra lenne szüksége, várom szíves hívását.
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (97324134)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XI. kerületben a Bank Bán Utcában Eladó Egy Teljes Körűen Felújított, 30 Nm-Es, 1 Szobás, Azonnal Birtokba Vehető 2. emeleti La...
54 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63747284)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk egy előnyös fekvésű, világos 2 szobás lakást. A lakás Pesterzsébet városközpontban helyezkedik el. 53 Nm-...
55 000 000 HUF
1 037 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72527424)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület, Pozsonyi Út Közelében Felújított, BÚtOROZOTT, Kertre Néző Lakás Eladó! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezk...
59 900 000 HUF
1 663 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (37434564)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Felújított Fogászati Röntgenlabor Eladó A VII. kerületben eladó egy jelenleg is működő, kétszintes Fogászati Röntgenlabor komp...
52 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (37421576)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Erzsébet kertes házas részének szélén egy néhány éve teljes körűen felújított kiváló állapotban lévő házban ta...
57 000 000 HUF
1 036 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (53497415)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Biztonságos, azonnal jövedelmező ingatlanbefektetés a Kispesti piac szívében A három, stabilan kiadott üzlethelyiségből álló p...
45 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (44842273)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapesten, a XXI. kerületben, Csepelen az Erdősor Lakótelepen egy 4 emeletes társasház 4. emeleti 64 nm-es 2 plusz fél szobás,...
59 500 000 HUF
929 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54449685)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 7 kerület kedvelt utcájában, a Szövetség utcában, egy 23nm-es (+ galéria), teljesen felújított, gépesített konyhás, gal...
43 500 000 HUF
1 891 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi egyéb telek hirdetés (34267487)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: n/a
Zártkerti Telek • Szuper Helyen • Kiváló Befektetés Jó Áron Eladó Budapest XVI. kerületben a Szárnyaskerék utcában – kertváros...
11 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (44525452)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz Zugló szívében – Erkélyes garzon saját parkolóval! Eladásra kínálunk egy fiatalos, 2019-ben kialakított, 25 m²-es...
42 000 000 HUF
1 680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (15338538)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó, 40 éve működő kis-Abc Kispest szívében - üzleti múlt, jövőbeli potenciál Kispest egyik legforgalmasabb főútja mentén, kö...
27 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94435644)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIV. Közkedvelt Füredi lakótelepen, Örs vezér tértől 800 méterre kínálunk megvételre egy legfelső emeleti, 49 nm-es 2 szobás pa...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (31973886)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy csendes lakás Kiszugló szívében, az Angol utcában! Eladásra kínálok egy 2. emeleti, 45 nm-es, 1 nagy szobás (33 nm)...
54 900 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (85793111)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított - Félemeleti - egyszobás garzon Teljesen felújított félemeleti lakásokat kínálok ügyvédi használati megosztással. ...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23538923)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított - belső kétszintes - befektetésnek is ajánlott! A Blaha Lujza tér közelében kínálok egy kis garzon lakást, mely mű...
38 600 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal