Eladó ingatlanok 60 millióig (49072 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 072 db
Eladó Péceli tégla lakás hirdetés (95984278)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécel központi részén, 41 m²-es, első emeleti téglalakás várja új tulajdonosát! Ez az ingatlan tökéletes választás lehet mind...
42 500 000 HUF
1 036 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (39933243)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Pécelen eladó két lakrészre osztott családi ház! Pécelen kínálunk megvételre egy 87 m² alapterületű, vegyes falazatú családi ...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (74268463)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében – azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44233474)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi prémium lakás 1. emelet, 2023-as felújítás! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részletében ...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27476328)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét-Borbáson kínálok megvételre egy nettó 100 nm-es félkész családi házat 1439 nm-es telken. a jól átgondolt alaprajzzal ...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (28158647)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 366 m2
Szobaszám: 3
Lajosmizsén kínálok eladásra egy teljes körűen felújított, vegyes falazatú, 2 szobás családi HÁZAT. Az ingatlan egy 366 m2-es t...
47 000 001 HUF
587 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (97596114)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Telekessy István utca, 63 m2-es lakás eladó. Az ingatlan egy 12 lakásos társasház első emeletén helyezkedik ...
59 850 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (77779578)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar Vármegye, Hajdúböszörményben eladó egy Bocskai Gimnázium közeli, utca frontú családi ház, 2. Külön bejáratú, vegyes...
45 000 000 HUF
468 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (55287398)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ópusztaszeri egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (33743535)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ópusztaszer, Erzsébettelep-Kistelek határán 12675 nm szántóterület eladó. a földterület, aszfalt úttól 600 m-re földúton érhető...
2 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38138473)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 26nm...
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (19494569)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (56434839)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** 3%-Os hitelre alkalmas, világos, azonnal költözhető otthon *** Eladásra kínálunk a 9. kerületben, a Madaras József tér köz...
55 000 000 HUF
1 279 069 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli üzlethelyiség utcafronton hirdetés (53969434)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetési lehetőség Törtel központjában, stabil szerkezet, fejlesztési potenciál! Pest vármegyében, Törtel központi részén ...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (42387434)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye, Cegléden költözhető családi ház Alapvető paraméterek: -Hasznos alapterület: 74 m2 -Telekméret: 406 m2 -Szobák s...
49 500 000 HUF
668 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (14358322)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 6783 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapesttől 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városa mellett, külterületi családi ház + mobilház nagy földterülettel eladó...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (75836534)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1392 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órányi autóútra és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 51 nm-es családi ház. ...
15 900 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (35764815)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó Tápiószentmártonban - Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re! Pest vármegyében, Tápiószentmártonban kínálok megv...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (83137472)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2192 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városában eladó egy részben felújított, 101 nm-es családi ház. ...
29 900 000 HUF
296 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (49747237)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2692 m2
Szobaszám: 3
Újfehértó Kisrétkör kedvelt részén, a Táncsics utcában eladó egy 73 nm-es családi ház + 10 nm-es fedett terasszal, 2692 nm-es t...
37 000 000 HUF
506 849 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal