Eladó ingatlanok 60 millióig (49153 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 153 db
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (78477243)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeged egyik kedvelt, nyugodt lakóövezetében, Tarjánban kínálunk megvételre egy 72 m²-es, 4. emeleti, háromszobás panel lakást,...
58 500 000 HUF
860 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi hétvégi ház hirdetés (15633382)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
43 000 000 FT Ez a subasai nyaraló tökéletes választás lehet azok számára, akik egy csendes és nyugodt helyen szeretnének kikap...
43 000 000 HUF
483 146 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (33444276)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szegeden, a Csillagtér mellett eladó egy 52 m²-es, kétszobás, részben bútorozott erkélyes panel lakás, amely azonnal költözhető...
52 500 000 HUF
1 009 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (45533647)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Napfényes, tágas lakás felsővároson azonnal költözhető! Szeged Felsőváros kedvelt részén, a Retek utcában elérhető ez a 64 m²...
56 500 000 HUF
882 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (93233388)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Eladó 50 m²-es családi ház Szeged- Kiskundorozsmán Szeged Kiskundorozsma városrészében, jó elhelyezkedéssel eladó egy 50 m²-es...
29 990 000 HUF
599 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi külterületi telek hirdetés (28377935)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: n/a
Baktói művelési ág alól kivett zárkert eladó! Szeged ismert és népszerű, kertvárosi részében kínálom eladásra ezt az 1453 m²-...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi ikerház hirdetés (92874464)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 1
43 000 000 FT Eladásra kínálunk egy vegyes falazatú családi házat, amely külsőleg javításra szorul, de belülről lakható állapot...
43 000 000 HUF
1 228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (79457442)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szegeden, a Kálvária sugárúton eladó egy 49 m²-es, első emeleti, teljeskörűen felújított lakás saját kocsibeállóval. Az ingatla...
48 990 000 HUF
999 795 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi tégla lakás hirdetés (43836844)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos, erkélyes tégla lakás Dorogon kiváló lokációval! Dorog egyik kedvelt, jól megközelíthető részén kínálunk ela...
41 990 000 HUF
807 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mányi ikerház hirdetés (35797397)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó / újjáépítendő ikerház csodálatos panorámával! Megvételre kínálunk egy kb. 50 Nm alapterületű, külterületen...
16 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisjászfalui tégla lakás hirdetés (54455437)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Természetközeli, erdőre néző lakás eladó Pilisjászfalun. Pilisjászfalu egyik csendes, zöldövezeti utcájában kínálunk megvétel...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisjászfalui tégla lakás hirdetés (45541166)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (39235327)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Bicskén nagy telekkel, rengeteg lehetőséggel! Bicske nyugodt részén eladó egy 90 nm-es, két tág...
35 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Uraiújfalui családi ház hirdetés (73213389)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1798 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Sárvártól 15 km-re, Uraiújfaluban csendes, nyugodt környezetben. a ház 1963-ban épült, tégla építésű, jó szer...
28 900 000 HUF
385 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (53768466)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Színezd újra. . . Széll Kálmán utcában két szobás, 50 m2-es, felújítandó lakás eladó. a négyszintes tégla épület magasföldszint...
39 250 000 HUF
785 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (75348355)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 421 m2
Szobaszám: 3
Szombathely nyugodt, családi házas övezetében kínálunk megvételre egy stabil szerkezetű, jó adottságokkal rendelkező ingatlant....
52 000 000 HUF
597 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi panel lakás hirdetés (83247734)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk a Nagy László utcában egy folyamatosan csinosítgatott, 64 nm-es, erkélyes, remek elosztású lakást. Az ingat...
56 500 000 HUF
882 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvaskői családi ház hirdetés (71372428)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 5
Akit egyszer megíérintett a természet közelsége és megízlelte a hely varázsát az később mindig visszavágyik ide! Most itt az a...
49 500 000 HUF
309 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (23444259)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egerben, a belváros közelében lakás, amiből pontosan azt hozod ki, amit szeretnél! Ha nem egy kész, hanem egy lehetőségekkel ...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demjéni hétvégi ház hirdetés (77537979)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 1
Exkluzív lehetőség Demjén szívében Heves megye egyik legvonzóbb részén, a fővárostól mindössze 1 órányira (kb. 110 Km-re Budap...
49 000 000 HUF
980 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal