Eladó ingatlanok 60 millióig (49286 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 286 db
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (32436935)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 5
Kiváló elhelyezkedésű Családiház Cibakházán! Eladásra kínálunk egy 110 m2-es porotherm téglából épült két szintes családi házat...
49 900 000 HUF
453 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bócsai családi ház hirdetés (44233747)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 6079 m2
Szobaszám: 6
Eladó befektetési lehetőség bács-kiskun vármegyében, kecskeméttől 40 KM-RE, BÓCSÁN! Az eladó 300 m2-es ingatlan egy közel 6000 ...
13 500 000 HUF
45 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (67593243)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: 1955 m2
Szobaszám: 2
Szolnoki hegy csendes zsákutcájában 19 nm-es házikó eladó! Az ingatlan egy 1955 nm-es, körbekerített telken található. a telken...
11 900 000 HUF
626 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73528733)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó modern lakás zárt lakóparkban Szigetszentmiklós központi részén Világos, jól alakítható, azonnal költözhető lakás eladó ...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (29375663)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon start hitelre alkalmas ingatlan CSEPEL-SÉTÁNYOKON! Eladó 48 m2-es, 2 szobás, erkélyes földszinti lakás kiváló elhelyez...
54 900 000 HUF
1 098 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (74528844)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP ingatlanpont portfóliójában! Budapest XXI. kerületének szívében, Csepelen, a Kossuth Lajos utcában kínálok megvétel...
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (75942993)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Kunszentmiklóson! Kunszentmiklós csendes, nyugodt részén eladó egy 110nm-es felújítandó családi ...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (92945847)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy hosszú nap után nem a város zaja fogad, hanem a vízpart csendje, a természet nyugalma, és az a fajta béke,...
58 900 000 HUF
684 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (84399949)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
166 m2-es beépítetlen, nyers tetőtéri lehetőség Dunaújváros szívében. Alakítsa saját igényére! Dunaújváros frekventált övezet...
9 000 000 HUF
48 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (32955994)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 2
58 900 000 HUF
684 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli sorház hirdetés (69443792)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 3
Budapest határához közel, Pécel központi részén, 70 nm nagyságú sorház, saját elkerített 150 nm kerttel eladó! Nappali amerik...
59 000 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (78738749)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 2
Monoron a Strázsahegyen, eladó egy zártkerti, tégla építésű házikó, villannyal, fúrt kúttal, 877 nm-es telekkel! Beton alapra é...
25 000 000 HUF
568 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai házrész hirdetés (29344557)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
Gomba településen a központban, eladó egy felújítandó házrész, kb 150 nm-es telekrésszel! Az ingatlan osztatlan közös, ügyvédi ...
19 900 000 HUF
326 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (34436435)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1388 m2
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes otthon Tápiószecsőn alakítsa saját ízlésére! Tápiószecsőn, csendes, rendezett környezetben kínálunk megvé...
52 900 000 HUF
377 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli sorház hirdetés (37927747)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 3
Budapest határához közel, Pécel központi részén, 70 nm nagyságú sorház, saját elkerített 150 nm kerttel eladó! Nappali amerikai...
59 000 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (35784339)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39431499)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34974969)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Budapest XX. kerületének központjában egy kiváló adottságokkal rendelkező, másfél szobás, jó állapotú lakást....
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (87797522)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Eladó 1+2 fél szoba Havanna szívében*** Eladó a Havanna lakótelepen egy 11. emeleti, 1+2 félszobás panellakás, amely kiváló...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (62775592)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 nm-es 3. emeleti lakás XXI. kerület belvárosában, a Kossuth Lajos utcában. A lakás elhelyezkedésének köszönhetően...
54 500 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal