Eladó ingatlanok 60 millióig (49289 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 289 db
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (33454713)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 966 m2
Szobaszám: 3
Az eladásra kínált családi ház Ózdon, a Drótos tető alatt, a kilátótól nem messze található. Hegyoldalba épült, a telek felülrő...
9 000 000 HUF
112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci hétvégi ház hirdetés (42546598)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
Vác Nyulason, kínálom megvételre ezt a csodálatos örök panorámával rendelkező, kellemes hangulatú, zöldövezeti hétvégi házat Az...
23 000 000 HUF
469 387 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (36395758)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ráckeve egyik legkülönlegesebb részén, az Angyali-szigeten kínálunk megvételre egy vízi úton megközelíthető, kiváló állapotú ny...
26 500 000 HUF
552 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi egyéb telek hirdetés (42696133)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1432 m2
Szobaszám: n/a
Eladó üdülőövezeti telek 20% beépíthetőséggel, Panorámával a Velencei-tóra és a belső hegyre. Az utcát idén aszfaltozzák, ill...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (57539199)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 2
Erdőszéli nyugalom és gazdálkodási lehetőség Ózd-Szenna szívében! ​Eladásra kínálunk egy különleges adottságokkal rendelkező,...
4 900 000 HUF
81 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkupai családi ház hirdetés (16774797)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 2836 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Ez a ház nem csupán egy ingatlan, hanem egy darabka élő történ...
7 200 000 HUF
77 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (27775125)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A 8. emeleten található ingatlan liftes társasházban helyezkedik el, ahonnan kellemes kilátás nyílik a környékre. Elrendezése á...
47 900 000 HUF
785 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (22998248)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Kosbor utcán tégla építésű, liftes társasházban, Nappali + 1 szobás, erkélyes, 2. emeleti, 55 nm-es lakás eladó! ...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (33377444)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzonlakás rákos-patak KÖZELÉBEN Budapest XIV. kerületének kedvelt részén, az Erzsébet királyné útján, a Rákos-patak zöld kör...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (39535446)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Kertváros közkedvelt részén, a Nagy Imre úton kínálunk megvételre egy 50 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást. Az ingatlan e...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi egyéb telek hirdetés (66992958)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2485 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó Ibrányban! 2485 Nm-es telek, csendes utcában Ideális családi ház építésére, de kivitelezőknek és befektet...
3 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali egyéb ház hirdetés (94474635)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 3523 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
1. Magyar leírás Marcali egyik rendezett, nyugodt részén kínálunk megvételre egy tégla építésű pince-présházat, amely 2025-ben...
24 900 000 HUF
711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (15419893)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új otthont keres? Székesfehérváron a Belváros környékén eladó egy 55 m²-es, 2 szobás 2. emeleti lakás A lakás elrendezése : el...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (12549237)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A telken egy főépület, garázs, kazánház, tároló, fedett terasz. A főépület falazata tégla, hőszigeteléssl burkolat. A tetőtér...
40 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi tégla lakás hirdetés (33843347)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, 55 nm-es lakás a Verseny utcában Gyöngyösön, a Verseny utcában eladó egy 55 nm-es, 2 szobás, 2. emeleti lakás r...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei hétvégi ház hirdetés (57595719)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Tiszacsegén a termál fürdőtől 5 perc sétára nyugodt, csendes utcában kihasználatlanság miatt kétszintes nyaraló eladó! Az ing...
28 500 000 HUF
316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkeresztúri hétvégi ház hirdetés (44152533)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Somogy vármegye, Balatonkeresztúron eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: nyaraló, mely jelenleg két lakrészr...
53 800 000 HUF
896 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (36279993)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosának közelében, a Kandia utcában eladó egy 53 m²-es, nappali + 2 szobás, világos, kiváló elosztású lakás. Fő...
59 900 000 HUF
1 130 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (93533243)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Berettyóújfalu Herpály városrészében. Az ingatlan egy 720 m²-es telken helyezkedik el, a lakóépület alapter...
41 500 000 HUF
638 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (34168972)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2