Eladó ingatlanok 60 millióig (49267 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 267 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57772757)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Deák Ferenc utcában eladó egy 55 nm-es, tágas és kiváló elrendezésű téglalakás, amely ideális választás lehet a...
36 500 000 HUF
663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (72895574)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétszintes családi ház sóstóhegy kedvelt RÉSZÉN Eladásra kínálunk Sóstóhegy egyik legkedveltebb, nyugodt részén egy kivá...
59 950 000 HUF
545 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92764578)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik legkedveltebb, ugyanakkor rendkívül csendes belvárosi részén kínálunk megvételre egy 64 m²-es, kelet–nyugati ...
53 000 000 HUF
828 125 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb üzlethelyiség hirdetés (94333547)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
70 M² | Frekventált üzlethelyiség — Indítsd vagy bővítsd vállalkozásod egy kiemelt helyen! Keress új helyet üzletednek? Ez a ...
21 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (67464357)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza egyik legjobb elhelyezkedésű környékén eladó egy 42 m²-es, panelprogramban részt vett, kívülről felújított lakás li...
44 900 000 HUF
1 069 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (84972345)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 2700 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Orosi útról nyíló, csendes, aszfaltozott utcában! Kiváló elhelyezkedéssel, központi részen, mégis nyugodt k...
34 900 000 HUF
623 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (49471864)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 892 m2
Telekterület: 8800 m2
Szobaszám: n/a
Egyedülálló lehetőség nagy területtel és több épülettel – állattenyésztésre TÖKÉLETES Nyíregyháza–Sóstóhegy határában, Kótaj k...
60 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb üzlethelyiség hirdetés (83672773)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vállalkozást indítanál vagy bővítenél egy igazán jó helyen? Ez az üzlethelyiség minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy sik...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43488354)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyházán, a Petőfi utcán egy teljesen felújított, 42 m²-es, 4. emeleti tégla lakás. A lakás fiatalos, igényes kialak...
42 900 000 HUF
1 021 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (47323224)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy földszinti, 63 nm-es lakás, amely kiválóan alkalmas lakásnak, irodának vagy üzletnek is. Az ingatlan központi elhely...
42 900 000 HUF
680 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94552723)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten Petőfiváros csendes közvilágítással ellátott utcájában, jól megközelíthető helyen, 62 nm-es 2 szobás ház (1 szoba t...
49 000 000 HUF
790 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37766212)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Petőfivárosban eladó 2 szobás 53nm-es erkélyes szép állapotú, gondosan rendbentartott lakás szigetelt társasházba...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (86849439)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Malomkertben megvételre kínálok  LIFT-es, szigetelt társasházban, egy fiatalos, modern kialakítású otthont a IV. em...
59 000 000 HUF
819 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (73798369)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Nyíregyházán, a Stadion utcán egy tágas, napfényes ingatlant. Ha fontos számodra a jó lokáció, a fiatalos kö...
39 999 000 HUF
754 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (52455134)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr, Adyváros csendes utcájában, 53 m2-es, 2 szobás lakás eladó! Az ingatlan saját részre és befektetésnek is remek választá...
45 900 000 HUF
866 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tamási családi ház hirdetés (22443886)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4427 m2
Szobaszám: 4
Tamási festői környezetében eladó egy kivételes lehetőség, egy újszerű állapotú zártkert. Az ingatlan alapterülete 120 négyzetm...
39 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (22335946)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 14. kerületben egy csúsztatott zsalus, klímás, felújítandó, harmadik emeleti, rendezett gazdasági viszonyokkal rendelke...
55 900 000 HUF
998 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45152694)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Erzsébet utcai 4 emeletes házban, 3. emeleti, park felé néző, 49 m2-es, 2 szobás (12, 7 és 18, 3 m2) lakás eladó. Abl...
46 900 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati panel lakás hirdetés (49546139)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted