Eladó ingatlanok 60 millióig (49262 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 262 db
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (84725374)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében, Kiskunhalas belvárosában, két szobás 70 nm-es azonnal költözhető házrész eladó! A vegyes falazatú, né...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi iroda családiházban hirdetés (65683692)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegyében Szegeden, a Faragó utcában, 23 nm-es udvari garázs eladó. Az ingatlan, Móraváros könnyen megközelít...
16 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (16782232)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában, a Zala György lakótelepen, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes, 88 m2-es, társashá...
16 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (35725834)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged belvárosában 42m2-es első emeleti tégla lakás, a Bartók tér közvetlen közelében eladó. Az ingatlan teljesen felújított, ...
55 000 000 HUF
1 309 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fábiánsebestyéni üzlethelyiség üzletházban hirdetés (73342299)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegye, Fábiánsebestyén, 250 m2-es üzlethelyiség eladó. Az ingatlan forgalmas út mellett helyezkedik el, nagy...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (79826532)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged, Móraváros, 25, 34 m2-es, 1 szobás, 1. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, 20% kezdő befizetéssel e...
56 000 000 HUF
2 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (52313835)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Móraváros, 70, 6 m2-es, 3 szobás, 1. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, 20% kezdő befizetéssel el...
52 768 500 HUF
753 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi hétvégi ház hirdetés (72473845)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csongrád- Csanád vármegye, Szeged-Tompasziget, 35 m2-es könnyűszerkezetes téliesített ház, 814 m2-es telekkel eladó! Vezetékes ...
17 990 000 HUF
514 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (45433949)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllési családi ház hirdetés (22343779)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 3
Csongrád-Csanád vármegye egyik kedvelt településén, Üllés központi részén, eladó egy jó állapotú, belső felújított családi ház....
53 900 000 HUF
567 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (37324915)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged városában, Felsőváros közkedvelt részén egy 2 szobás, 47 m2-es jó állapotú 3. emeleti...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsombói családi ház hirdetés (87493333)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1359 m2
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegye, Zsombó, kiskertekben eladó egy tégla-beton lakóház. Az ingatlan a tulajdoni lapja szerint 40 m2-es ki...
26 900 000 HUF
672 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dóci egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (13747729)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád Vármegye, Dóc, 3964 nm tanya és gyümölcsös besorolású földterület eladó! a terület Dóc-Bodorszéken helyezkedik ...
1 590 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (87947939)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
****Tágas, erkélyes családi otthon Szeged-Tarjánban! Panelprogramos házban, kiváló elhelyezkedéssel! **** Csongrád-Csanád várm...
57 900 000 HUF
804 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67396726)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs kertvárosban, a Viktória utcában, szigetelt 10 emeletes társasház 7. emeletén, 47 nm-es, 2 szobás, franciaerkélyes lakás e...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (37956867)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Cső u. , 47 m2-es, 2 szobás, erkélyes, 9. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, konyha, f...
49 500 000 HUF
1 053 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (93499933)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 1
Maroslelén, autópályához közel, belterületen, magánházas környéken eladó egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan. a telek 1472m2-es,...
28 900 000 HUF
361 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiszombori családi ház hirdetés (64927759)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1682 m2
Szobaszám: 2
Kiszombor központi részén 100 nm-es, 2 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1682 nm-es telek tartozik. Az épület 1977-ben épült, t...
35 900 000 HUF
359 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (89542447)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged közkedvelt részén, az Ortutay utcában kínálom megvételre ezt a 60 m2-es, 3 szobás, praktikus elosztású panel lakást, ame...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (34918823)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged egyik legkedveltebb városrészében, Alsóvároson eladó egy 59, 5 nm-es, 1. emeleti, 2+fél szobás polgári lakás. Az ingatl...
50 900 000 HUF
862 711 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal