Eladó ingatlanok 60 millióig (49262 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 262 db
Eladó Dunaföldvári ikerház hirdetés (41194499)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Tolna vármegye, Dunaföldvár központi részén található ikerházrészt. A telek 549 m2 osztott közös tulajdonú, ...
29 900 000 HUF
439 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23275944)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Csomorika dűlőben eladó 2922 nm területen lévő 42 nm-es lakhatásra alkalmas tégla szerkezetű ház. Ben...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (62395238)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, erkélyes, 2. emeleti lakás. a házban lift nincs. a lakásban 2 szoba...
38 900 000 HUF
762 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (92556785)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárdon Hosszúvölgy utcában eladó 1470 nm területen lévő 35 nm-es, 1970-ben épült tégla, felújítandó lakóhá...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (47584633)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 2
Nagyvenyimen kínálok eladásra egy takaros, rendezett parasztházat, mely tágas telken fekszik. A ház 64 m2, a telek mérete 960 ...
28 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (44789434)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1296 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Tolna központjában, fő utcán eladó jó állapotú, vegyes falazatú családi ház. 1296 Nm területen 70 nm-es lakóter...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári tégla lakás hirdetés (79757436)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakások Dunaföldváron Hársfaliget Lakópark Elindult a Hársfaliget Lakópark, amely Dunaföldvár egyik legújabb és legí...
52 569 700 HUF
973 512 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (24784821)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári egyéb lakás hirdetés (24567748)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Székesfehérvár belvárosának szívében vár rád ez a szuper lakás! 3. emeleti, világos, tágas és barátságos lakás, belső gangos ...
47 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (69262364)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Társasházi lakás Székesfehérvár belvárosában! Eladó 10 emeletes liftes társasházban egy 1. emeleti másfél szobás lakás. A laká...
54 990 000 HUF
1 037 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (44369859)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Tolna központhoz közeli utcában eladó osztatlan közös 44 nm-es, szigetelt lakás. a lakás egy családi ház hátsó,...
18 800 000 HUF
427 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (94437574)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújítandó családi ház Dunaföldváron, Tolna megye szívében! Ideális lehetőség azoknak, akik saját ízlésük szerint szer...
24 900 000 HUF
232 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi tégla lakás hirdetés (25472459)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ingatlan leírása: Eladásra kínálunk egy teljes körűen felújított, földszinti, kertkapcsolatos társasházi lakást Paks közkedvel...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (58737359)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fejér vármegye, Székesfehérvár, Köfém ltp-n lévő 3. emeleti, 52 m2-es 2 szobás, jó állapotú lakás eladó. Műanyag nyílászárók, j...
52 000 000 HUF
981 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai ikerház hirdetés (29852549)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Tolna vármegye, Tolna városában a víztorony közelében eladó egy tetőtér beépítéses, téglából épült 4+2 szobás ház / ikerház egy...
30 990 000 HUF
245 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi házrész hirdetés (86541729)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 318 m2