Eladó ingatlanok 60 millióig (49260 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 260 db
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (28168571)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegye területén, Nagykőrösön az Alszegi városrészen eladó egy 122 m2 hasznos alapterületű családi ház 741 m2-es telken....
35 000 000 HUF
286 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csemői hétvégi ház hirdetés (44626455)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 3957 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye területén, Csemő-Zöldhalomban eladó egy 105 nm-es, masszív téglaépítésű családi ház 3957 nm-es telken, plusz egy ...
44 500 000 HUF
423 809 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykőrösi tanya hirdetés (66353595)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pest vármegye területén, Nagykőrösön a Tázerdő dűlőben 66 m2 hasznos alapterületű tanya, 59 m2 melléképülettel 4600 m2 nagyságú...
35 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (45653453)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye területén, Nagykőrös központi részén eladó 96 m2-es, 3 szobás családi ház, 350 m2-nyi telekrésszel, 562 m2 osztat...
24 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (42475777)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye területén, Nagykőrös központjában eladó egy 74 m2 hasznos alapterületű önálló családi ház 300 m2 telekrésszel, 52...
23 500 000 HUF
317 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocséri családi ház hirdetés (34849287)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest vármegye területén, Kocsér központjában - közvetlenül a főút mellett - eladó egy 747 nm-es telken elhelyezkedő, 73 nm-es h...
17 900 000 HUF
245 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (77647825)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 791 m2
Szobaszám: 5
Pest vármegye területén, Törtel központjában eladó egy 791 nm telken egy 78 m2 és egy 72, 6 m2 hasznos alapterületű családi ház...
31 900 000 HUF
212 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi egyéb lakás hirdetés (84673338)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pest vármegye területén, Nagykőrös belvárosában eladó egy 75 m2 alapterületű, hangulatos, polgári stílusú lakás. Az ingatlanhoz...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi ikerház hirdetés (44388345)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegyében, Cegléden, csendes környezetben eladó egy 71 nm-es, két szintes családi ház, 900 m2-es telken. Az ingatlan 200...
59 900 000 HUF
843 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csemői tanya hirdetés (21243987)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pest vármegye területén, Csemő településhez tartozó dűlőben eladó egy 94 nm-es tanya. a terület összesen 4891 nm, melyből a tan...
41 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74931235)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakás Debrecen szívében prémium minőség, kiváló LOKÁCIÓ! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy modern, els...
57 724 500 HUF
1 519 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63559477)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Napfényes lakás, amely a 3%-os Otthon Start Program feltételeinek is megfelel! *** Budapest VIII. kerületében, a Mátyás té...
57 000 000 HUF
1 390 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (11753995)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Tökéletes első lakás vagy biztos kiadási alap a Teleki tér szomszédságában! *** Eladó egy 25 nm-es, tiszta, száraz, baráts...
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (45723333)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécsen, a város keleti részén (Pécsbányán) egy jó állapotú, praktikus elosztású, 33 nm-es cseréptetős tégla lakás, amely ...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újpetrei családi ház hirdetés (32532574)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 3
Baranya megye, Újpetre területén kínálunk eladásra felújított, vegyes falazatú parasztházat. A nyílászárók cseréje megtörtént...
39 500 000 HUF
365 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőcsi családi ház hirdetés (49497295)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 6
Eladó Bőcs egyik legjobb, forgalomtól mentes utcájában egy kívül-belül felújított, 182 nm-es, 2 szintes családi ház 1219 nm-es ...
54 900 000 HUF
301 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorosi családi ház hirdetés (96538329)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Kondoroson - Falusi CSOK igénybe vehető Kondoroson kínálok megvételre egy 87, 7 nm alapterületű, tégla falaz...
7 500 000 HUF
86 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi tanya hirdetés (28372895)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád városától mindössze kb. 2 Km-re, nyugodt, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy igazi vidéki hangulatot...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kardosi tanya hirdetés (53349734)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kardos település külterületi tanyás részén kínálok megvételre egy régi építésű parasztházat. A település a 44-es főút mellett ...
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (79227834)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal