Eladó ingatlanok 60 millióig (49264 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 264 db
Eladó Szegedi hétvégi ház hirdetés (33475651)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető! Szeged-subasán, a sziksósi fürdő közelében nyaraló eladó - a fürdőzés és a nyugalom SZERELMESEINEK! Szeged-...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (73537713)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Eladó sorházi lakás kertkapcsolattal Szeged-Szőreg külterületén, Újszentiván határában Szeged-Szőreg külterületén, Újszentiván...
29 000 000 HUF
362 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pándi családi ház hirdetés (89253399)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2080 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház nagy telekkel PÁNDON! Eladásra kínálunk Pándon egy 60 m2 hasznos alapterületű önálló családi házat, ...
22 900 000 HUF
381 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (43782742)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Úri csendes részén egy 110m2-es családi házat amely egy1250m2-es telken elhelyezkedik el. Az ingatlan összk...
59 000 000 HUF
531 531 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (83598798)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4
Pilisen eladó egy 88 nm-es belső kétszintes három hálószobás családi ház. Az otthon 1992-ben épült egy 780 nm-es összközműves...
57 900 000 HUF
657 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai lakóövezeti telek hirdetés (68958648)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1126 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség Baján építési telek két utcáról megközelítéssel, sokoldalú hasznosítási lehetőséggel! Baján, a Szent János ...
17 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (32991495)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a városközponthoz közel eladó egy 44 m²-es földszinti lakás (házrész), amely ideális választás lehet azoknak, akik saját...
16 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (74854319)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1148 m2
Szobaszám: 5
Nemesnádudvar központjában eladó egy 150 nm-es azonnal költözhető, tehermentes, 4 és fél szobás kétszintes, hőszigetelt, klimat...
39 990 000 HUF
266 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (27492124)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, önálló családi ház eladó nemesnádudvaron! a családi ház 626 nm-es telken épül és 90, 10 nm-es hasznos alapterülette...
52 500 000 HUF
583 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (63623773)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Vállalkozóknak is. Salgótarjánban a Rákóczi úton, jól megközelíthető helyen, eladásra kínálok egy összkomfortos, 84 nm-es, eg...
24 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (55431541)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Tiszakécske-Kerekdombon, a Thermálfürdő közelében 39 m2 hasznos nettó alapterületű állandó lakhatásra kia...
33 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25527722)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács Kiskun vármegye, Kecskemét Műkertvárosi részén 56 m2 hasznos alapterületű tégla építésű lakás, 18 m2 nagyságú garázzsal el...
43 000 000 HUF
767 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani családi ház hirdetés (37447953)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 2
Eladó pince Lábatlanon! Lábatlanon, a Kamberek területén eladásra kínálok egy 414 nm-es, dupla telken elhelyezkedő, 80 nm-es ...
18 900 000 HUF
236 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Süttői hétvégi ház hirdetés (51736365)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 35 m2
Szobaszám: 2
Eladó pince Süttőn! Süttőn, a Diós-völgyben eladásra kínálok egy közel 60 nm-es, két szintes hétvégi házat. a soron található...
12 900 000 HUF
215 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui családi ház hirdetés (31344428)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 353 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Nyergesújfalun egy kétszintes, vegyes szerkezetű, 3 szobás családi házat, amely kiváló lehetőséget nyújt akár ...
38 000 000 HUF
342 342 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui családi ház hirdetés (38884445)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 6875 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Nyergesújfalu csendes részén, a Hosszú dűlőben egy kiváló adottságokkal rendelkező hétvégi ingatlant. a 6875 n...
16 999 999 HUF
499 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani lakóövezeti telek hirdetés (46555344)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1608 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Lábatlanon! Lábatlan csendes, nyugodt részén, az Öreghegyen kínálok megvételre egy 1608 nm-es, belterületi telket...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárisápi lakóövezeti telek hirdetés (94657644)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1269 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Sárisáp nyugodt, csendes részén egy 1269 m²-es belterületi építési telket. Az ingatlan aszfaltozott úton köze...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani lakóövezeti telek hirdetés (23356619)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1027 m2