Eladó ingatlanok 60 millióig (49263 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 263 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (79597766)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza szűk belvárosában, 77 nm-es, 2 szoba + nappalis, belső szintes, 2 erkélyes lakás eladó. Az ingatlan egy tégla épí...
54 900 000 HUF
712 987 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33931547)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, a belváros közelében, a Kossuth utcában eladó egy magasföldszinti, 39 nm-es, 1 szobás lakás liftes, szigetelt tár...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (39764296)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2087 m2
Szobaszám: 1
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, Gávavencsellőn  eladó egy 60 m²-es,  családi ház, csendes, nyugodt környezetben. Az ingatlan ...
7 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári lakóövezeti telek hirdetés (37879757)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2031 m2
Szobaszám: n/a
Kaposváron, a Mogyoró utcában, a Harangláb közelében kínáljuk megvételre ezt a két egymás mellett fekvő telket egyben. Egyik 10...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Écsi lakóövezeti telek hirdetés (78578249)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3912 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Écsen, egy 3912 m2 gyönyörű panorámás területet. Részletezés: - kivett zártkerti művelés alól kivett terüle...
25 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35363577)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Sürgős az eladása! Minigarzon - a képeken látható összes bútorral együtt - eladó Debrecenben – kiváló befektetés! IRÁNYÁR: ...
27 500 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztacsaládi családi ház hirdetés (89857719)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pusztacsaládon, az m85 és m86 autóút közötti településen eladó egy 1543 m2 telken lévő egyszintes, tégla építésű családi ház me...
19 500 000 HUF
152 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (26434433)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr, Adyváros, 49 nm-es, 2 szobás panel lakás francia erkéllyel az 5 -dik emeleten eladó. (Lift van) A környék infrastruktúrá...
37 990 000 HUF
775 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (47314429)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt részén, a Bajcsy-Zsilinszky utcában eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 49 nm-es, 2 szobás, földszinti t...
25 500 000 HUF
520 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dédestapolcsányi családi ház hirdetés (93979327)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Természetközeli lehetőség a Bükk kapujában – felújítandó családi ház Dédestapolcsányon Ha egy nyugodt, zöld környezetben képze...
12 500 000 HUF
152 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (24423936)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baja belvárosában csendes helyen, földszinti 62 nm-s, egyedi mérőórákkal rendelkező, klímatizált lakás eladó. a lakásban találh...
55 000 000 HUF
887 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (27327722)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Zártkerti ingatlan, egyszintes, kétszobás, felújítandó téglaépülettel eladó! Megvételre kínálok a XVII. kerület csendes mellé...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyhátszentmártoni családi ház hirdetés (28473983)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 3621 m2
Szobaszám: 6
Ez az ingatlan nem mindenkinek való. Ha fontos a bolt közelsége, az iskola, a szomszédok – lépjen tovább. Ha viszont tudatosa...
49 900 000 HUF
319 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (54393994)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás lakás Miskolcon, a belváros közelében – kertkapcsolattal! Miskolcon, a Szent István utcában kínálunk megvételr...
21 900 000 HUF
608 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (53499979)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolcon, a Selyemréten egy teljeskörűen felújított, 1 szobás, földszinti, erkélyes lakás! Kiváló lehetőség befektetőkn...
24 500 000 HUF
680 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási műhely hirdetés (45454554)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 933 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás belterületén eladó egy kiváló állapotú, telep létesítési engedéllyel rendelkező, korábban au...
32 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (34989374)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonhoz közel, Kungyalu csendes, rendezett utcájában egy 71 m2-es, 2...
7 600 000 HUF
107 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várvölgyi családi ház hirdetés (87793577)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó családi ház Várvölgyön Várvölgy csendes részén kínálunk megvételre egy 52 m2-es, 1+1 szobás családi házat, amely az 1960...
28 000 000 HUF
538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (92582357)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 1783 m2
Szobaszám: 4
274 Négyzetméteres felújítandó lakóingatlan Felsőcsinger. Ajka egyik legmagasabb részén helyezkedik el ez a nagyméretű ingatl...
26 800 000 HUF
97 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (63365383)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1579 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálok Tiszaföldváron, központhoz közeli helyen egy 3 szobás, 98nm-es kertes családi h...
8 999 990 HUF
91 836 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal