Eladó ingatlanok 60 millióig (49263 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 263 db
Eladó Mezőkövesdi hétvégi ház hirdetés (48364972)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 246 m2
Szobaszám: 4
Mezőkövesd Zsóry-fürdő nyaralótelepén nyaraló eladó! Eladásra kínálunk egy kiváló statikai állapotban lévő nyaralót Mezőkövesd...
49 500 000 HUF
773 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egercsehi tégla lakás hirdetés (64432435)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egercsehi központjában eladó egy társasházi, földszinti kis lakás! Egertől 20 km-re, Egercsehi Bányatelepének központi részén...
10 950 000 HUF
295 945 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egerszalóki üdülőövezeti telek hirdetés (45636579)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek Egerszalók egyik legértékesebb részén! Egerszalókon, a híres gyógyfürdő közvetlen közelében, az Ady Endre út vo...
15 390 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (43542745)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vegye birtokba azonnal és valósítsa meg álmai otthonát ebben a tágas, Szigethy Attila úti lakásban! Eladó Adyvárosban a Szige...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (48739499)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna l...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (55932953)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a felsővárosban 74 nm felújított családi ház 1163 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői: - 3 szoba, konyha+étkező, fürdő...
44 990 000 HUF
607 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (57354832)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 3
Kiskőrösön 115 nm családi ház eladó, 777 nm telken. Ingatlan jellemzői: - 3 szoba, konyha, előszoba, fürdő, WC+mosókonyha, kam...
49 000 000 HUF
426 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (44867777)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a központhoz közel 85 nm családi ház 730 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői:- 3 szoba, konyha, fürdő+WC, kamra, közle...
35 500 000 HUF
417 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (42359362)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri ...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (23792435)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő he...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (39745324)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ráckevén 300 méterre Duna parttól egy 50 m2-es tégla építésű nyaraló, 450 m2-es összközműves telken. a Kagylós és a Vadka...
33 900 000 HUF
678 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (29794654)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 6
Érden Sasváros részén, rendezett aszfaltos utcában eladó egy felújítandó, de költözhető 155nm-es családi ház. Az ingatlan alapj...
55 000 000 HUF
354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37482437)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1369 m2
Szobaszám: 1
Érden, Ófaluban női neves utcák egyikében eladó, egy kb 30nm-es kis ház, mely szobából, és konyhából áll. Az téliesített könnyű...
37 900 000 HUF
1 263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (59773842)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1410 m2
Szobaszám: n/a
Érd Ófalu egyik legcsendesebb, biztonságos utcájában kínálok megvételre egy 684 nm-es és egy1410nm-es örökpanorámás építési tel...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (44647526)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2017 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Érden! Eladó egy 2017 négyzetméteres, Lke-7 besorolású építési telek Érd egyik nyugodt, mégis kiválóan megk...
23 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi lakóövezeti telek hirdetés (43581323)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: n/a
Építkezők, befektetők, figyelem! Diósd egyik kedvelt részén, csendes, nyugodt környezetben eladó egy 700 nm-es, összközműves ép...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (24445278)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1389 m2
Szobaszám: n/a
Érden Kálvária hegyen eladó egy örök panorámás sík telek, amely tökéletes lehetőség azok számára, akik a természet közelében ke...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (43458297)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Budapest, 23. kerületben eladó, egy 71m2-es, kétszobás, földszintes elrendezésű, takaros kis ház. Az ingatlanba lépve egy elősz...