Eladó ingatlanok 60 millióig (49264 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 264 db
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (53511433)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Általános információk Az ingatlanba belépve egy L-alakú előszoba fogad bennünket. Bal kéz felől helyezkedik el a fürdőszoba, a...
55 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (73339835)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vásárolja meg közvetlenül a beruházó cégcsoportunktól az energiatakarékos lakásainkat! Hegyeshalomban, az osztrák határ melle...
56 900 000 HUF
998 245 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győrsági családi ház hirdetés (41643748)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3
Győrság községben keresem új tulajdonosát egy 2200nm-es telken elhelyezkedő 3 szobás, 80nm-es családi háznak. a ház melléképüle...
37 500 000 HUF
468 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyedi garázs hirdetés (84827937)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Az eladó, önálló garázs Tatabánya területén található, a tűzoltóság közvetlen közelében, könnyen megközelíthető helyen. Az inga...
7 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (43242549)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az eladó lakás 49nm-es alapterületű, és Tatabánya egyik kedvelt, jól megközelíthető részén, a Köztársaság útján található. Egy ...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (88234193)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kaposvár belvárosának egyik legszebb és legkeresettebb utcájában, a Bajcsy-Zsilinszky utcában kínálunk eladásra egy 60, 7 m²-es...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (66193824)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nem csak egy lakás. Hanem egy LEHETŐSÉG. Zalaegerszeg egyik legkedveltebb részén, a Vizslaparknál eladó egy 62 m²-es, 2 szobá...
34 500 000 HUF
556 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (21812723)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét Rendőrfaluban, 50m2-es, 2 szobás, földszinti, akadálymentesített sorházi lakás, kis udvarral, kocsibeállóval, kis kon...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsegi családi ház hirdetés (65985793)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 13000 m2
Szobaszám: 3
A Nógrád megyei Ecseg szívében, a természet ölelésében kínálunk megvételre egy igazán egyedi, történelmi múltú ingatlant. a töb...
55 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceredi családi ház hirdetés (48944761)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2981 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Cereden egy 130 m2es 2szintes családi házat, igény esetén csere is szóba jöhet. Az ingatlan alsó szintjén 2 ...
20 600 000 HUF
158 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tanya hirdetés (66634653)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 6515 m2
Szobaszám: n/a
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Jászberény külterületi részén, ahol eladóvá vált egy hangulatos tanya. Az ingatlan irán...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (47869765)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye, Kiskunhalas Bükkönyös városrészében eladó két ház egy telken. a főépület 56 m2, melyben 2 szoba, egy fürdősz...
24 900 000 HUF
444 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (95566849)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, erkélyes lakás Körmenden! Körmend kedvelt részén kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 2 szobás...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (41263283)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 2
Családi ház a központ közelében- 29. 500. 000Ft Eladásra kínálunk egy 60 nm-es, kiváló elosztású családi házat, amely egy forg...
29 500 000 HUF
491 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (43447745)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kazincbarcikán, a kórház mellett eladó egy 55 nm-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lakás csendes, barátságos környéken. Az ingatlan n...
17 900 000 HUF
325 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai egyedi garázs hirdetés (24254772)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy rendezett, 314-es számú garázst az Alsóvárosi körút közkedvelt garázssorán. Az ingatlan legnagyobb előnye ...
3 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (22533588)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprémben, a Stromfeld Aurél u. 9. Számú 10 emeletes liftes társasházban eladó, egy 54 nm. -Es kétszobás, második emeleti pan...
44 900 000 HUF
831 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zámolyi lakóövezeti telek hirdetés (63737238)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: n/a
Székesfehérvártól 20 km-re Zámolyon, összközműves építési telek eladó! A telek a Petőfi Sándor utcában található, melynek mér...
7 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovasberényi üdülő hirdetés (33335425)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 12871 m2
Szobaszám: 2
Székesfehérvártól 25 km-re, Budapesttől 50 km-re, Lovasberényben, belterületi ingatlan eladó! Az ingatlan egy 2495 nm-es telk...
23 500 000 HUF
671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (54539974)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó frekventált helyen, a Deák Ferenc utcában, egy 4. emeleti, 41 nm-es, 1 szobás étkezős lakás. A nagy erkélyes, jó állapo...
44 900 000 HUF
1 095 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal