Eladó ingatlanok 60 millióig (49263 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 263 db
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (97974923)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: 4
Fülöpszálláson eladó egy 140 nm nagypolgári családi ház 971 nm telken! Ingatlan jellemzői:- 4 szoba, konyha+étkező, 2 kamra, fü...
27 850 000 HUF
198 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (93344417)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy napfényes, jó állapotú tégla építésű családi házat Izsák szívében. a 10x11...
29 900 000 HUF
276 851 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Felsőlajosi családi ház hirdetés (64373984)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 5
Eladó felsőlajoson nappali+4 szobás felújított családi ház, garázzsal és lakható MELLÉKÉPÜLETTEL! Az épület szigetelt tégla, fr...
51 900 001 HUF
399 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (81296594)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingat...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (92143332)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Széchenyiváros egyik legközkedveltebb részén, a Szimferopol téren, egy rendkívül jó paraméterekkel rendelke...
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (64479292)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelbe...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43374479)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53993163)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéletes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távols...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (49251469)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az inga...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (47657953)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri ...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (46489319)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Kecskemét közkedvelt részén, a Széchenyivárosban! Az Írinyi utcában kínálok megvételre egy 52 m², 2. 5 Szobás, erk...
51 500 000 HUF
990 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (34474545)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás saját parkolóval Szegeden – Kálvária sugárúton! Eladó Szegeden, a Kálvária sugárúton egy 49 m²-es, első emel...
45 900 000 HUF
936 734 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (96879331)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertvárosában, a Dóra utcában eladó egy 4/földszinti, felújított és átalakított 57 m2-es, amerikai konyha nappali + 2 szob...
55 900 000 HUF
980 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvaskői családi ház hirdetés (97145374)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted