Eladó ingatlanok 60 millióig (49263 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 263 db
Eladó Baracsi lakóövezeti telek hirdetés (67334413)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1175 m2
Szobaszám: n/a
Baracs Apátszállási részén, telket kínálok megvételre, remek elhelyezkedéssel, központhoz közel! - Aszfaltozott utca, belterü...
11 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Apostagi külterületi telek hirdetés (43675287)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: n/a
Apostag zártkerti részén, 864 m2-es telek eladó! Jó megközelíthetőséggel, 513-as úthoz közel. a telken fúrt kút van, mely jelenleg nincs használatban. Keressen ha felkeltette érdeklődését! Referencia szám: tk044090-ml
5 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (63848454)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 4
Tágas, sokoldalúan hasznosítható családi ház rengeteg lehetőséggel! Ebben a házban tényleg minden adott, amire csak szükség leh...
60 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (99465473)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában 3 szobás sorházi LAKÁS! Az ingatlan kiváló befektetés, mert több funkciót is ki tud szolgálni. Elr...
49 900 000 HUF
648 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (37214373)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 31 nm-es, 3. emeleti lakás a 12. kerületben? Galériával! A lakás a 12. kerületben, a mom Park és Mamut Bevásárlóközpont ...
59 000 000 HUF
1 903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (97255729)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Tápiószecsőn egy 424m2-es telken elhelyezkedő 50m2-es kis házikót. A vályogból épült ingatlanban található ...
29 000 000 HUF
527 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (36574757)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, napfényes otthon kiváló lokációval a Szent László tér közelében! Budapest x. kerületében, az Állomás utcában kínál...
58 900 000 HUF
1 178 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi hétvégi ház hirdetés (84242542)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Saját vízpart olcsón - azonnal költözhető nyaraló Dömsödön Ez nem egy luxusnyaraló, hanem egy őszinte, jól használható vízpart...
19 990 000 HUF
666 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mecsekpölöskei családi ház hirdetés (47396693)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 2
Mecsek ölelésében, nyugodt falusi környezetben kínálunk megvételre egy bájos, kis alapterületű családi házat Mecsekpölöske tele...
34 990 000 HUF
538 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aranyosgadányi családi ház hirdetés (65924455)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1712 m2
Szobaszám: 3
Pécstől 12 km-re Aranyosgadányban eladó egy 100 nm-es, jelenleg konyha-étkező-nappali+2 szoba elosztású, felújított, klímával é...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (74497574)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Pécs Egyetemváros kedvelt részén! Pécs egyik legkeresettebb városrészében, az Egyetemvárosban eladó egy 2 külön nyí...
46 900 000 HUF
997 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79743257)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, az Ajtósi Dürer utcában, az orvosi kartól pár perc sétatávolságra, 4/4. emeleti, 53 m2-es, 2 szobás, felújított, déli ...
48 900 000 HUF
922 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (58761649)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2335 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom Mezőkeresztesen ezt a kiváló adottságokkal rendelkező, felújítandó családi házat, amely remek lehetőséget ny...
12 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (39737964)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 1
Miskolc - diósgyőr, 41m2, 1 szobás ingatlan ELADÓ Megvételre kínálok Diósgyőr egyik csendes, kertes házas övezetében egy kivál...
22 000 000 HUF
536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (62383739)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az Észak-Kilián közkedvelt, csendes részén megvételre kínálok egy 48 nm-es, 1+1 szobás, nagykonyhás, teljeskörűen fel...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94558692)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon az avas kedvelt részén, a Középszer utca elején eladó egy 35 nm-es, 1+félszobás, részben felújított lakás egy panelpr...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondói családi ház hirdetés (36699965)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Természetközeli nyugalom Kondón – Családi ház eladó! Eladó egy 80 nm-es, 3+1 szobás kőépítésű családi ház a Bükk lábánál, Kon...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ónodi családi ház hirdetés (37499754)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1354 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Ónod településen egy 131 nm-es, azonnal költözhető, részben felújított családi ház 1354 nm-es, összközműves telken. Ideál...
19 900 000 HUF
151 908 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi külterületi telek hirdetés (72455845)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 934 m2
Szobaszám: n/a
Önálló telek eladó nagytétény külső részén kedvező ÁRON! Budapest XXII. kerületében a Nagytétényi városrészen Diósd határában...
26 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59744334)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal