Eladó ingatlanok 60 millióig (49336 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 336 db
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (82936478)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó Lábatlanon! Eladásra kínálok egy 46 nm-es, praktikus elrendezésű, 2. emeleti téglal...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93311348)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítás alatt álló galériás garzon eladó a VI. kerületben, irodának is tökéletes! Székely Bertalan utca 28 m² + 13, 5 m² gal...
48 900 000 HUF
1 746 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (73171363)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 70nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34435456)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36 m²-es, praktikus elosztású, földszinti lakás csendes, zöld környezetben. Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a tág...
60 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyedi garázs hirdetés (81783434)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen abszolút belvárosában, a Piac utcán önálló garázs eladó! Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Piac utcán, belső u...
12 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (47944532)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest X. kerületének Óhegy városrészen, teljes körűen felújított, belső kétszintes három szobás lakás eladó! 68 Nm nagyság...
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43234922)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületben a Városközpontnál, liftes házban, 31 nm nagyságú, felújítandó lakás eladó! Jelenlegi kialakítása szoba...
37 990 000 HUF
1 225 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (69285558)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 88 m2
Szobaszám: 2
XX. kerületben Pacsirtatelepen, eladó egy 88 nm-es kizárólagos telekterülettelrendelkező 34 nm-es, két külön nyíló szobás, kert...
39 900 000 HUF
1 173 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (94937242)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában 3 szobás sorházi LAKÁS! Az ingatlan kiváló befektetés, mert több funkciót is ki tud szolgálni. Elr...
49 900 000 HUF
648 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (83277795)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 5
Izsák csendes utcájában, rendezett környezetben 974 nm-es, összközműves, rendezett telken tetőbeépítéses, teljesen alápincézett...
48 000 000 HUF
352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ladánybenei családi ház hirdetés (14355445)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 8531 m2
Szobaszám: 3
Vágyik a természet közelségére, erdős környezet nyugalmára? Kecskeméttől 20 percre Ladánybenén eladó egy 2004-ben épült, 80 nm-...
49 990 000 HUF
624 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (48347814)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 70 m²-es, kétszintes, téliesített, tégla építésű nyaraló lakiteleken 335 m²-es telken, csendes utcában, jó szomszédsá...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (47769743)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 3
Izsákon eladó egy modern köntösben újáépített 104 nm családi ház! Ingatlan jellemzői:- 2 szoba+ amerikai konyhás nappali, gardr...
59 500 000 HUF
572 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (76957397)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
Több lehetőséget kínáló ingatlan eladó Lakiteleken! Eladó Lakiteleken egy 1165 m²-es telken fekvő, több célra hasznosítható ing...
33 500 000 HUF
471 830 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (97974923)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: 4
Fülöpszálláson eladó egy 140 nm nagypolgári családi ház 971 nm telken! Ingatlan jellemzői:- 4 szoba, konyha+étkező, 2 kamra, fü...
27 850 000 HUF
198 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (93344417)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy napfényes, jó állapotú tégla építésű családi házat Izsák szívében. a 10x11...
29 900 000 HUF
276 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőlajosi családi ház hirdetés (64373984)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 5
Eladó felsőlajoson nappali+4 szobás felújított családi ház, garázzsal és lakható MELLÉKÉPÜLETTEL! Az épület szigetelt tégla, fr...
51 900 001 HUF
399 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (81296594)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingat...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (92143332)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Széchenyiváros egyik legközkedveltebb részén, a Szimferopol téren, egy rendkívül jó paraméterekkel rendelke...
53 000 000 HUF
841 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (64479292)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelbe...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal