Eladó ingatlanok 60 millióig (49342 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 342 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (55247993)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Újpest kedvelt részén felújított, azonnal költözhető lakás kiváló INFRASTRUKTÚRÁVAL**Újpesti lakótelepen, rendezett panelházb...
55 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (46635697)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a központban - két lakás egyben, akár 168 nm-es otthon! Kunszentmárton központjában, mégis csendes utcában kín...
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (58529599)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Nyugalom, tér és lehetőség: otthon a Szőlőben! Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező családi ház Orosháza Szőlő városr...
36 900 000 HUF
369 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (69354589)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 4
Dupla befektetés kecskeméten a rendőrfaluban Eladó 2 db egyenként 40 m²-es házrész egy telken. Kiváló lehetőség azoknak, akik a...
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52332435)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületben Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre ...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Aranyosgadányi családi ház hirdetés (83934374)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1712 m2
Szobaszám: 3
Pécstől 12 km-re Aranyosgadányban eladó egy 100 nm-es, jelenleg konyha-étkező-nappali+2 szoba elosztású, felújított, klímával é...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33449657)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34473493)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46392343)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Állógalériás duplex lakás eladó a Blaha Lujza térnél, kiváló befektetés! (NEM hitelezhető! Ügyvédi megosztással kerül értékesí...
38 600 000 HUF
1 930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89311434)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerület belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm-es...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77739845)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes kis lakás a Belvárosban! Budapest V. kerületében, a belváros egyik legkedveltebb részén kínálok megvételre egy 28 nm-e...
59 900 000 HUF
2 218 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi egyéb telek hirdetés (14447659)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: n/a
****Közvetlen vízparti telek dunavarsányban**** Csodás panorámával, valóban közvetlen vízparti telek bontandó vagy erősen felú...
44 800 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31239771)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
41 800 000 HUF
1 741 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43344927)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
35 800 000 HUF
2 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (33335934)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma