Eladó ingatlanok 60 millióig (49342 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 342 db
Eladó Tiszagyendai családi ház hirdetés (78599254)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2542 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 2 szobás vályogházat a nyugodt, vidéki környezetben található Tiszagyendán, amely egy csendes, barátságos...
9 900 000 HUF
165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (97299463)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ajkán, a Móricz Zsigmond utcában kínálunk eladásra egy 35 nm-es, földszinti lakást. A társasház egy csendes, rendezett és par...
29 200 000 HUF
834 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Aranyosapáti családi ház hirdetés (47436751)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1805 m2
Szobaszám: 2
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében, Aranyosapátiban, egy 55 nm-es, 2004-ben téglából épült családi ház várja új tulajdonosát. E...
19 000 000 HUF
287 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kővágószőlősi tégla lakás hirdetés (23452463)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzelj el, egy varázslatos, csendes környezetet a Mecsek lábánál Kővágószőlősón Baranya vármegyében. Ingatlanunk ideális vál...
24 000 000 HUF
461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogyiszlói családi ház hirdetés (28979958)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Bogyiszló M9-es felhajtójához közeli részén, Szekszárdtól 16 km-re, egy felújítást igénylő, tégla falazatú, t...
14 200 000 HUF
101 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni egyedi garázs hirdetés (42773675)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Sopronban a Tárczy-H. Antal utcában eladó egy 15 nm-es garázs. Az ingatlan árammal ellátott és elektromos kapuval nyílik. A 2...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói lakóövezeti telek hirdetés (46485944)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5300 m2
Szobaszám: n/a
Poroszlón, jól megközelíthető helyen kínálunk megvételre egy 5300 m²-es, sík területű, kg/f1 besorolású építési telket, amely i...
49 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi termőföld, szántó hirdetés (32743773)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1740 m2
Szobaszám: n/a
Enying, Öreghegy – két zártkerti ingatlan szőlővel, gazdasági épülettel és pincével, csendes környezetben Enying kedvelt külte...
14 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (55434356)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1370 m2
Szobaszám: 2
Eladó tehermentes családi ház Lajoskomáromban Lajoskomárom központi részén, eladó egy összkomfortos, azonnal költözhető család...
22 000 000 HUF
323 529 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (77222187)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó fiatalos lakás veszprémben, az EGYETEMVÁROSBAN Veszprém egyik legkeresettebb részén, a Pannon Egyetem szomszédságában, a...
54 500 000 HUF
1 135 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44457729)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolcon a Hegyalja utcában, Diósgyőr városrészben, földszint+ 10 emeletes panelprogramos egyedi hőmennyiségmérős alacso...
19 450 000 HUF
694 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycenki tégla lakás hirdetés (29174475)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Soprontól 10 km-re Nagycenken, eladó világos, újszerű. 2. emeleti 30 m2 garzonlakás 9 m2 pince tárolóval. -- Elosztása: előszo...
35 500 000 HUF
1 183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (79623714)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 382 m2
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított családi ház Kisvárdán – azonnal költözhető! Kisvárda csendes utcájában eladásra kínálunk egy 7...
35 000 000 HUF
479 452 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (78914595)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. Ilka utcai garzon, a Stefánia úttól mindössze egy sarokra Eladó sorba került ez az első emeleti, 35 nm-es, zuglói lakás, ...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (37323839)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc abszolút belvárosában, a főutcától mindössze pár méterre kínálunk megvásárlásra, egy 2000-ben épült, liftes, téglaépíté...
35 990 000 HUF
799 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (27213346)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Fedezze fel belvárosi, de mégis csendes ingatlanunkat! Van egy hely a városban, ahol minden karnyújtásnyira van – mégis megmara...
53 400 000 HUF
693 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Döbröntei üdülőövezeti telek hirdetés (95362562)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy igazi gyöngyszem Döbrönte üdülőövezeti részén! Ha egy olyan helyet keresel, ahol a természet közelsége nem csak ígér...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Döbröntei üdülő hirdetés (76347227)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 219 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy valódi ékszerdoboz a természet ölelésében? Döbröntén! Veszprém vármegyében, Döbrönte hangulatos üdülőövezeti részén...
55 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47476333)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
13. kerületben, a Hősök tere közelében, Rákosrendezőn ajánlok figyelmébe egy földszintes jó állapotú 2 szobás 43 m2-es házikót,...
59 900 000 HUF
1 711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (34286838)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IV. kerületben, Káposztásmegyeren, 10 emeletes társasház VIII. emeletén, 36 nm-es, felújított, 1 szobás, nyugati fekvésű, franc...
55 900 000 HUF
1 552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal