Eladó ingatlanok 60 millióig (49343 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 343 db
Eladó Alsózsolcai családi ház hirdetés (47524829)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1602 m2
Szobaszám: 2
Alsózsolca kedvelt részén eladó egy átlagos állapotú, összkomfortos, 95 nm-es, vert salak falazatú, 2 szoba + nappalival rendel...
41 900 000 HUF
441 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szirmabesenyői családi ház hirdetés (14347343)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 3
Azonnal birtokba vehető családi ház! 2 Szoba+ nappali kialakítással hatalmas szuterénnel. Hatalmas lehetőség, jó alapokkal rend...
31 000 000 HUF
303 921 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32673945)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75355574)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern garzon eladó – kiváló lokációval! Ha egy praktikus, stílusos, jól kiadható kis lakást keresel, közel a metróhoz, ezt m...
42 900 000 HUF
1 650 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33466498)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 külön nyíló szobás lakás Pécs Uránvárosában! Pécs közkedvelt részén, Uránvárosban kínálunk megvételre egy 1...
49 999 999 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zóki családi ház hirdetés (23434167)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: 2
Pécshez közel Zókon, eladó egy átlagos állapotú, 37 m2-es, vegyes építésű, kis családi ház 1134 m2-es telken. Az ingatlan elosz...
8 900 000 HUF
240 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (88562643)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás tetőtéri lakás Pécsen, a belváros és a Tettye közelében! Pécs egyik legkedveltebb részén, a belváros és a Tettye...
49 000 000 HUF
960 784 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (74267447)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, az Esztergár Lajos utcában, egy liftes társasházban, eladásra kínálok, egy 7. emeleti, 60 nm-es ingatlant, mely rendel...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67836249)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kedvelt részén, a Lahti utcában eladó 68 m²-es, erkélyes, 3 szobás lakás! Pécsett, a Lahti utcában megvételre kínálok egy ...
58 490 000 HUF
835 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (57379744)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Rózsadombon várja új lakóit ez a napfényes, második emeleti, felújított otthon! Ha olyan lakást keresel, ami nemcsak négy ...
58 700 000 HUF
876 119 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (64236746)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertváros csendes-központi részén eladó egy X/fsz-i, 63 nm-es, 3 szobás, jó állapotú, klímás, erkélyes panel lakás, szigetelt é...
46 900 000 HUF
744 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyódi külterületi telek hirdetés (77754442)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2161 m2
Szobaszám: n/a
Pécstől 4 km-re Gyód Szőlőhegyen, 2161 m2-es zártkerti telek eladó! a terület művelési ág alól nincs kivonva viszont nagyon nag...
6 299 315 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszüi külterületi telek hirdetés (83292426)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: n/a
Pécstől 3 km-re Keszüben a Menyecskevölgyben, 808 m2-es zártkerti telek eladó! a terület művelési ág alól nincs kivonva. Közműv...
2 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77471357)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen Uránvárosban 47 nm-es kétszobás, teljeskörűen felújított panellekás eladó. a konyha új gépekkel beépített, mosógéppel, m...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (94784242)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (55353849)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pécs-Újhegy egyik legcsendesebb zsákutcájában egy 85 m²-es, felújítandó családi ház, amely ideális választás lehet saját ...
44 900 000 HUF
528 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (95384623)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában, új lakóját várja egy 2. emeleti, 2 szoba+ hálófülkés, tégla falazatú lakás. Az ingatlan nyílászárói részben ...
46 900 000 HUF
822 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (48352714)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2. emeleti 2 háló + nappali-amerikai konyhaEladó kertvárosi 47nm-es, keleti tájolású, 2. emeleti2 szoba + nappali-konyhás, prém...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyódi lakóövezeti telek hirdetés (73374787)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás építési telek Gyód felső részén 5 percre PécstőlEladó 863 m²-es belterületi, építési telek Gyód kedvelt, felső részén...
11 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyódi egyéb telek hirdetés (48929587)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3084 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Gyód közkedvelt részén, a Szőlőhegyen egy 3084 m²-es, sík, panorámás telek, amely aszfaltos úton megközelíthető, könnyen ...
10 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal